افزایش تعداد اسکاتلندی هایی که خواستار جدایی از بریتانیا هستند

به گزارش اخبار ورزشی، خبرنگاران: نتایج یک نظرسنجی جدید که روز گذشته منتشر شد نشان می دهد که 40 درصد مردم اسکاتلند از استقلال این کشور از انگلیس حمایت می نمایند.

افزایش تعداد اسکاتلندی هایی که خواستار جدایی از بریتانیا هستند

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل اخبار ورزشی به نقل از رویترز؛ در حالی که آلکس سالموند رهبر ملی گرای اسکاتلند برای حضور در مناظره های تلویزیونی آماده شده است تازه ترین نظرسنجی حاکی از آن است که بیش از 40 درصد مردم اسکاتلند از ایده استقلال این کشور از انگلیس حمایت می نمایند.

بر اساس این گزارش مردم اسکاتلند در همه پرسی 18 سپتامبر قرار است در مورد استقلال از انگلیس پس از 307 سال تصمیم گیری نمایند. نظرسنجی ها نشان می دهد که هنوز حدود یک چهارم جمعیت 4 میلیون نفری اسکاتلند تصمیم نهایی خود را در این خصوص نگرفته اند.

نظرسنجی موسسه آیپسوس موری نشان داد که 40 درصد مردم اسکاتلند از استقلال این کشور از انگلیس حمایت می نمایند که این رقم نسبت به نظرسنجی این موسسه در ماه ژوئن 4 درصد افزایش داشته است و این بالاترین درصد حمایت مردم اسکاتلند از استقلال این کشور از انگلیس در نظرسنجی های صورت گرفته به شمار می رود.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که هنوز 57 درصد مردم اسکاتلند با ایده جدا شدن این کشور از انگلیس مخالف هستند و 7 درصد دیگر نیز هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته اند.

منبع: تسنیم
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 476

به "افزایش تعداد اسکاتلندی هایی که خواستار جدایی از بریتانیا هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تعداد اسکاتلندی هایی که خواستار جدایی از بریتانیا هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید