توئیتر: ترامپ با ترک کاخ سفید آدم معمولی خواهد شد

به گزارش اخبار ورزشی، توئیتر گفت که در صورت انتها دوره ریاست جمهوری ترامپ در ژانویه، دیگر توئیت های وی تحت پوشش سیاست های ویژه توییتر برای مقامات منتخب نخواهد بود.

توئیتر: ترامپ با ترک کاخ سفید آدم معمولی خواهد شد

به گزارش خبرنگاران از فارس، در صورت انتها دوره ریاست جمهوری ترامپ در ژانویه، دیگر توئیت های وی تحت پوشش سیاست های ویژه توییتر برای مقامات منتخب نخواهد بود.

اگر دونالد ترامپ در ژانویه دفتر ریاست جمهوری خود را ترک کند، به یک کاربر معمولی توییتر تبدیل می گردد.

در طی چهار سال گذشته با حساب رئیس جمهور توییتر رفتار دیگری شده است. اگر وی یکی از سیاست های توییتر را نقض کند، شبکه اجتماعی توئیت وی را مانند بیشتر کاربران حذف نمی نماید. در عوض، یک هشدار به پست ضمیمه نموده و ارتقا الگوریتمی آن را محدود می نماید اما آن را حذف نخواهد کرد.

این شرکت در دستورالعمل های قوانین و سیاست های خود می گوید که این کار را برای مقامات منتخب و دولت انجام می دهد زیرا ممکن است به نفع عموم مردم باشد که به آنها اجازه دهد توییت هایی را که در غیر این صورت حذف می شوند مشاهده نمایند.

سخنگوی توییتر در بیانیه ای گفت: ما می خواهیم شفاف باشیم که حساب رهبران دنیا بالاتر از سیاست های ما نیست. توئیت هایی که منجر به تاثیر بر هر کاربری می شوند شامل آن دسته از تبلیغات هستند که تبلیغ تروریسم، تهدیدهای صریح و مستقیم خشونت، افشای اطلاعات خصوصی و ارسال عکس های خصوصی بدون رضایت شخص فراوری یا توزیع می گردد.

اگر ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری در مقابل جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق شکست بخورد، از 20 ژانویه فعالیتش به عنوان یک مقام دولتی متوقف می گردد. در نتیجه، حساب توییتر او که عمدتا از حساب شخصی [email protected] توییت می نماید و بیش از 88 میلیون دنبال نماینده دارد، دیگر در رده حساب های ویژه مقامات با آن برخورد نمی گردد.

سخنگوی توییتر تأیید کرد که سیاستهایش برای رهبران دنیا پس از ترک مقام منصوب، اعمال نمی گردد. به عنوان مثال، باراک اوباما رئیس جمهور سابق که در سال 2017 دفتر ریاست جمهوری را ترک کرد، هنوز هم به طور مرتب از حساب BarackObama خود برای 125 میلیون فالوور(دنبال نماینده) خود توییت می نماید، و مانند هر کاربر توییتر دیگری از با وی رفتار می گردد.

انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 هنوز تصمیم گیری و نهایی نشده زیرا آرا همچنان در چندین ایالت شمارش می گردد.

توییتر طی هشت روز اخیر در توییت های مربوط به انتخابات ترامپ برچسب های هشدار دهنده الصاق نموده است.

این برچسب به کاربران می گوید که این توئیت که همچنان می توانند برای مشاهده روی آن کلیک نمایند ممکن است در خصوص انتخابات یا دیگر رویه های مدنی گمراه نماینده باشد.

بلومبرگ پیشتر از تغییر رفتار توییتر با ترامپ در صورت شکست در انتخابات خبر داده بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1170

به "توئیتر: ترامپ با ترک کاخ سفید آدم معمولی خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توئیتر: ترامپ با ترک کاخ سفید آدم معمولی خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید