جزئیات پرداخت 40 میلیاردی سازمان برنامه به فدراسیون فوتبال

به گزارش اخبار ورزشی، تهران (پانا) - طبق اعلام مسئولان سازمان برنامه و بودجه مبلغ تخصیص داده شده به منظور آمادگی تیم ملی فوتبال برای شرکت در رقابت های مقدماتی جام جهانی 40 میلیارد تومان است.

جزئیات پرداخت 40 میلیاردی سازمان برنامه به فدراسیون فوتبال

به گزارش ایسنا، جعفری نژاد -رئیس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه- در رابطه با پرداختی که قرار بود بابت حمایت از فدراسیون فوتبال تخصیص داده گردد شرح داد: سازمان برنامه و بودجه به منظور پشتیبانی از حضور هرچه پر توان تر تیم ملی فوتبال در رقابت های مقدماتی جام جهانی 40 میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده است.

وی در رابطه محل تامین این اعتبار گفت: این 40 میلیارد تومان طی دو مرحله پرداخت شده است که 20 میلیارد تومان آن از ردیف اصلی اعتبارات وزارت ورزش و جوانان و 20 میلیارد تومان دیگر از سایر ردیف های متفرقه بودجه، در چارچوب قانون بودجه سال 1400 تخصیص داده شده است.

این مقام مسئول در سازمان برنامه و بودجه ابراز امیدواری کرد که با تخصیص این اعتبار دغدغه اقتصادی تیم ملی فوتبال رفع گردد و این تیم با هماهنگی و همدلی موجود بین وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال ، با صعود خود به دور بعدی این رقابت ها موجبات شادی مردم عزیز ایران را فراهم آورد.

مدتی پیش دکتر نوبخت- رئیس سازمان برنامه و بودجه- از حمایت اقتصادی از تیم ملی فوتبال برای حضور در رقابت های جام جهانی اطلاع داد و در همین رابطه مسئولان سازمان برنامه و بودجه اعلام کردند که بعد از آنالیز هزینه ها و میزان احتیاج اعلامی فدراسیون برنامه و بودجه نسبت به پرداخت بودجه مربوطه اقدام خواهد شد.

این در حالی است که در مدت اخیر در رابطه با میزان مبلغ پرداختی سازمان برنامه و بودجه حواشی ایجاد و رقم 52 میلیارد تومان مطرح بود ولی آنچه سازمان برنامه و بودجه اعلام نموده نشان داد که قرار بر پرداخت 52 میلیاردی از سوی سازمان نبوده و میزان این حمایت 40 میلیارد تومان است که تخصیص داده شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1542

به "جزئیات پرداخت 40 میلیاردی سازمان برنامه به فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات پرداخت 40 میلیاردی سازمان برنامه به فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید