روایت نماینده تبریز از جلسه با جواد نکونام برای تراکتورسازی

به گزارش اخبار ورزشی، به گزارش خبرنگار مهر، جواد نکونام شب گذشته در دفتر باشگاه تراکتورسازی با نمایندگان این باشگاه و همچنین احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس و رئیس کانون طرفداران تراکتورسازی جلسه ای داشت.

روایت نماینده تبریز از جلسه با جواد نکونام برای تراکتورسازی

بیگی درباره این جلسه به خبرنگار مهر، گفت: شب گذشته یک جلسه افطاری بود که بنده هم حضور داشتم. مدیران تراکتورسازی از مربیان صاحب نام به ترتیب دعوت می نمایند تا برنامه آنها را برای قهرمانی تراکتورسازی بگیرند.

وی اضافه نمود: یکی از این میهمانان، جواد نکونام بود. قرار بود ایشان هم برنامه ها و بازیکنان مدنظرش را در قالب پی. دی. اف به باشگاه بدهد. مسئولان باشگاه هم این برنامه ها را آنالیز می نمایند. بعد از مقایسه برنامه های این مربیان سرشناس، در نهایت برای نیمکت فصل آینده تصمیم گیری می گردد.

نماینده مردم تبریز در مجلس در مورد اینکه گفته می گردد علی دایی هم پیش از این برنامه هایش را به باشگاه تراکتورسازی ارائه نموده، توضیح داد: بنده در جریان این موضوع نیستم.

بیگی با بیان اینکه حضور نکونام به عنوان سرمربی فصل آینده در تراکتورسازی هنوز قطعی نیست، تاکید نمود: تراکتور فصل آینده برای قهرمانی وارد لیگ می گردد. فصل قبل محدودیت زمانی داشتیم و تیم با عجله بسته شد. الان فرصت کافی وجود دارد و با دقت و مطالعه سرمربی انتخاب می گردد تا حواشی فصل گذشته تکرار نگردد.

وی در ادامه با اشاره به محسن فروزان دروازه بان تراکتورسازی تاکید نمود: البته یکی از عواملی که قهرمانی را از ما گرفت محسن فروزان بود. این مسئله هم به خاطر بی دقتی در گزینش بازیکنان رخ داد. هرچند که آن زمان دروازه بان دیگری هم باقی نمانده بود.

نماینده مردم تبریز درباره آخرین وضعیت فروزان اظهار کرد: اتفاقات فروزان را به دقت رصد می کنیم چون سرنوشت تیم را تحت تأثیر قرار داد. مجازات و تنبیه می تواند یک عامل بازدارنده برای جلوگیری از تکرار این اتفاقات در فوتبال ایران باشد. الان هم این پرونده در دادگاه است. تراکتورسازی مدارک و مستندات قابل قبولی برای اثبات تعلل ارادی فروزان در بازی با سپیدرود ارائه نموده است. این مدارک آنقدر محکم و قابل اعتبار هست که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت همسر فروزان مؤسسه شرط بندی داشته است و کمیته اخلاق هم رأی خودش را صادر کرد.

بیگی درباره اینکه آیا انتخاب مربی ایرانی برای تراکتورسازی قطعی است؟ گفت: این بحث مطالعه می گردد. در شرایط فعلی، محدودیت های ارزی وجود دارد و رغبت باشگاه به مربیان ایرانی بیشتر است. هرچند که می دانم خارج از کشور هم آنالیز هایی برای برخی از مربیان صورت می گیرد.

نماینده مردم تبریز در مجلس در انتها در مورد اینکه گفته می گردد به باشگاه ها توصیه شده است تا با علی دایی قرارداد امضا ننمایند، تاکید نمود: بنده در جریان نیستم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 118

به "روایت نماینده تبریز از جلسه با جواد نکونام برای تراکتورسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت نماینده تبریز از جلسه با جواد نکونام برای تراکتورسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید