سلطانی فر: درِ اتاق به روی همه قهرمانان و ورزشکاران المپیکی باز است، گاهی از عملکرد رؤسای فدراسیون ها گلایه می گردد

به گزارش اخبار ورزشی، مسعود سلطانی فر گفت: درِ اتاق من به روی قهرمانان و المپیکی ها همواره باز بوده است و گاهی از عملکرد رؤسای فدراسیون ها گلایه هایی مطرح می گردد.

سلطانی فر: درِ اتاق به روی همه قهرمانان و ورزشکاران المپیکی باز است، گاهی از عملکرد رؤسای فدراسیون ها گلایه می گردد

به گزارش اخبار ورزشی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در دویست و بیست و سومین نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان گفت: کشور با همه وجود و توان در مقابل تحریم ها ایستاده است. کشورمان اکنون در معرض ناجوانمردانه ترین و ظالمانه ترین تحریم های آمریکا واقع شده است و جامعه ورزش مردانه کنار ملت ایستاده است و افتخار همه ما بدون منت باید سربلندی ایران و شادی دل مردم باشد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: قهرمانان پرچمدار عزت و سربلندی نام ایران و ایرانی هستند و نباید به گونه ای عمل کنیم و صحبت گردد که روحیه عمومی کشور و نشاط مردم با حرف های حاشیه ای و دلسرد کننده دچار خدشه گردد.

وی با تأکید بر حمایت و پشتیبانی رؤسای فدراسیون های المپیکی از قهرمانان خود گفت: درِ اتاق من به روی قهرمانان و المپیکی ها همواره باز بوده است و گاهی از عملکرد رؤسای فدراسیون ها گلایه هایی مطرح می گردد.

سلطانی فر گفت: ریاست فدراسیون یک کار تمام وقت و برنامه دار است. رئیس فدراسیون در فاصله 200 روز تا المپیک چه برنامه مهم تری جز حمایت و پشتیبانی از قهرمانان و سهمیه داران المپیکی دارد؟ من به عنوان وزیر ورزش و جوانان هیچ کوتاهی را در این زمینه نمی پذیرم.

وی با اشاره به جلسات منظم و کارشناسی ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک گفت: خوشبختانه همراهی و همگرایی خوبی با کمیته ملی المپیک داریم و برنامه ها و عملکرد تک تک فدراسیون های المپیکی را مرتباً رصد می کنیم و به زودی بازدیدهای خود را از اردوهای آمادگی تیم های ملی برای کسب سهمیه المپیک از سر خواهم گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 530

به "سلطانی فر: درِ اتاق به روی همه قهرمانان و ورزشکاران المپیکی باز است، گاهی از عملکرد رؤسای فدراسیون ها گلایه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: درِ اتاق به روی همه قهرمانان و ورزشکاران المپیکی باز است، گاهی از عملکرد رؤسای فدراسیون ها گلایه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید