ماه عسل تمام می گردد ، ویلموتس در راه کی روش؟

به گزارش اخبار ورزشی، تاج، رئیس فدراسیون فوتبال به مسائل تأمین ارز برای پرداخت دستمزد ویلموتس اشاره نموده، ولی این مسائل تازه نیست و در زمان استخدام این مربی هم وجود داشت.

ماه عسل تمام می گردد ، ویلموتس در راه کی روش؟

وقتی مارک ویلموتس وارد ایران شد، مقایسه اش با کارلوس کی روش اجتناب ناپذیر به نظر می رسید و آنچه بیش از همه توجه رسانه ها را جلب کرد، خوشرویی اش در مقایسه با مربی پرتغالی بود. البته کی روش هم در ورود به تهران لبخند مشابهی به چهره داشت، ولی با دیدن بدقولی ها و بی نظمی ها به تدریج جایش را به اخم و خشم داد.

از زمان حضور ویلموتس در فوتبال ایران کمتر از یک سال می گذرد و می توان انتظار داشت که این تغییر رویه درباره این مربی بلژیکی هم اتفاق بیفتد. مهدی تاج دیروز در مصاحبه با سایت فدراسیون فوتبال اعتراف کرد که مهم ترین دغدغه اش پرداخت دستمزد مربی بلژیکی است و اگر این بدقولی طولانی گردد خیلی بعید است که ویلموتس هم به این قضیه اعتراض نکند.

زمانی که خبر رسید ویلموتس تنها سرمربی غایب در قرعه کشی مقدماتی جام جهانی در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیاست، این شایعه شنیده شد که او بابت پرداخت نشدن پیش قراردادش ناراحت است، ولی فدراسیون فوتبال این موضوع را تکذیب کرد. حالا یک ماه مانده به آغاز این مسابقات هنوز خبری از پرداخت دستمزد ویلموتس نیست و انگار قرار است میزان تحمل او سنجیده گردد.

تاج به مسائل تأمین ارز برای پرداخت دستمزد ویلموتس اشاره نموده، ولی این مسائل تازه نیست و در زمان استخدام این مربی هم وجود داشت. امیدواریم فدراسیون که ریسک انتخاب یک مربی اروپایی را پذیرفته، هرچه زودتر بتواند راه پرداخت دستمزد او را پیدا کند وگرنه بعید نیست که ویلموتس هم به زودی سرنوشت کی روش را پیدا کند و آن مربی خوشرو جایش را به مردی عصبی و تندمزاج بدهد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 20 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 176

به "ماه عسل تمام می گردد ، ویلموتس در راه کی روش؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماه عسل تمام می گردد ، ویلموتس در راه کی روش؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید