مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد شروع شد

به گزارش اخبار ورزشی، به دنبال اطلاعیه 19 فروردین ماه 99 و با توجه به تغییر تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399، فرصت مجددی برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات داوطلبان در نظر گرفته شد.

مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد شروع شد

به گزارش مهر، تمامی داوطلبان ثبت نام نماینده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 برای پذیرش در رشته های دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور می توانند در این فرصت مجدد نسبت به ثبت نام جدید و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

اطلاعات ثبت نامی افرادی که قبلاً در مرحله اول ثبت نام (از 16 آذر تا 28 آذر 98) و یا مرحله دوم ثبت نام (از 14 تا 16 بهمن 98) در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 ثبت نام نموده اند در روز های دوشنبه تا چهارشنبه اول تا سوم اردیبهشت 99 بر روی پایگاه سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان می توانند در صورت تمایل نسبت به ویرایش آن اقدام نمایند.

همچنین افرادی که در مهلت مقرر پیروز به ثبت نام نشده اند نیز می توانند در روز های دوشنبه تا چهارشنبه اول تا سوم اردیبهشت ماه 99 با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام جدید اقدام نمایند.

دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 99 به همراه اطلاعیه ها و اصلاحات دفترچه به تاریخ های 25 آذر 98 و 14 بهمن 98 بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است.

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 و مرحله اول بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور در روز های پنجشنبه و آدینه 22 و 23 خردادماه 99 برگزار می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 852

به "مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید