پر شدن ظرفیت سالن تطهیر بهشت زهرا شایعه است

به گزارش اخبار ورزشی، اخبار منتشره در فضای مجازی به هیچ وجه صحت ندارد اما دقت داشته باشید که سازمان بهشت زهرا (س) هشت ماه و اندی است که در بحران واقع شده است و 250 روز است که همکاران ما از اوایل صبح و حتی خارج از ساعات اداری کار می نمایند و مسئله ای در این زمینه نداریم.

پر شدن ظرفیت سالن تطهیر بهشت زهرا شایعه است

از پروفایل ما وبلاگ حامد دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) به اخباری مبنی بر پر شدن سالن تطهیر این سازمان واکنش نشان داد و گفت: اخبار منتشره در فضای مجازی به هیچ وجه صحت ندارد اما دقت داشته باشید که سازمان بهشت زهرا (س) هشت ماه و اندی است که در بحران قرار گرفته است.

سعید خال، در خصوص انتشار اخباری مبنی بر پر شدن ظرفیت پذیرش سالن تطهیر سازمان بهشت زهرا(س)، گفت: اخبار منتشره در فضای مجازی به هیچ وجه صحت ندارد اما دقت داشته باشید که سازمان بهشت زهرا (س) هشت ماه و اندی است که در بحران قرار گرفته است و 250 روز است که همکاران ما از اوایل صبح و حتی خارج از ساعات اداری کار می نمایند و مسئله ای در این زمینه نداریم.

وی با بیان اینکه از شهروندان می خواهیم به جای توجه به شایعات، پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند، گفت: مدیریت شهری همه تمهیدات را به کار گرفته، کاش مردم داغدار بتوانند پروتکل ها را رعایت نمایند.

وی با بیان اینکه تا کنون 50 درصد متوفیان کرونا در کشور در سایت کامپیوتری بهشت زهرا (س) پذیرش شده اند و پرسنل این سازمان در آماده باش هستند اضافه نمود: ما در سازمان بدون تعطیلی هستیم و خود شهر تهران حدودا 200 متوفی دارد که با توجه به شرایط کرونایی به این تعداد 100 الی 150 نفر اضافه شده که دو برابر نیرو و امکانات ضروری است، اما تا این ساعت همکاران ما تمام سعی خود را در راستای تکریم متوفیان و خانواده هایشان به کار بستند و بدون تعطیلی همچون آخر هفته یا اعیاد به کار خود ادامه دادند.

خال با تاکید بر اینکه مردم به جای توجه به اخبار فیک مجازی پروتکل ها را رعایت نمایند، در خصوص اجرای محدودیت های بیشتر در بهشت زهرا (س) گفت: از 16 در بهشت زهرا (س)، 14 در بسته است و تنها دو باب الشهدا و باب الزهرا باز هستند و تعطیلی کامل بهشت زهرا امکان پذیر نیست و از مردم می خواهیم تنها برای تدفین به بهشت زهرا مراجعه نمایند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه قرار بود کارت هایی به تعداد تعیین به خانواده متوفیان داده گردد تا به بهشت زهرا بیایند گفت: روز گذشته ساعت ها کل بهشت زهرا را بازدید کردم و دیدم شاید در هر مراسمی 10 الی 12 نفر حضور داشته باشند اما چه می گردد کرد؟ مردم نمی توانند برای متوفیان شان مراسم سوم، هفتم یا چهلم برگزار نمایند و سوگواران خاموش هستند و با نهایت حداقل نفرات نیز در مراسم تدفین شرکت می نمایند.

وی با بیان اینکه از مردم می خواهیم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند. چرا که پرسنل بهشت زهرا خسته هستند، اضافه نمود: در فروردین ماه آمار متوفیان حدود 119 نفر بود که بلافاصله بعد از رعایت پروتکل ها و تعطیلی ها این عدد در اردیبهشت ماه به عدد 9 رسید و مطمئن هستیم با رعایت مسائل بهداشتی باز هم می توان تعداد جان باختگان را کاهش داد.

خال با بیان اینکه به هیچ وجه این اخبار منتشره صحت ندارد گفت: سازمان بهشت زهرا یک سازمان بحران است و از هشت ماه قبل برنامه ریزی های دقیق و زیادی برای پشت سر گذاشتن این شرایط انجام دادیم و همکاران ما با کوشش مضاعف به تکریم متوفیان و خانواده هایشان مشغول هستند.

وی بار دیگر با تاکید براینکه بروز مشکل صحت ندارد، اضافه نمود: مردم به جای توجه به اخبار کذب و شایعات پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند تا بتوانیم از این مرحله نیز عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1161

به "پر شدن ظرفیت سالن تطهیر بهشت زهرا شایعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پر شدن ظرفیت سالن تطهیر بهشت زهرا شایعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید