چرایی عملیات مهم انصارالله در عمق خاک عربستان و پیغام های آن

به گزارش اخبار ورزشی، سخنگوی جنبش انصارالله تاکید نمود : عملیات علیه عمق خاک عربستان در پاسخ به قلدرمآبی و زورگویی کشورهای متجاوز و کوشش آنها برای باقی نگه داشتن یمن زیر فشار محاصره و جنگ صورت گرفت.

چرایی عملیات مهم انصارالله در عمق خاک عربستان و پیغام های آن

به گزارش گروه بین الملل اخبار ورزشی، جنبش انصارالله تاکید نمود که ارتش و کمیته های مردمی یمن، مواضع حساس در عمق خاک عربستان از جمله شرکت آرامکو را هدف قرار دادند. نیروهای یمنی همچنین مناطقی در استان های مارب، الجوف و نهم را آزاد کردند.

محمد عبدالسلام سخنگوی رسمی جنبش انصارالله تاکید نمود عملیات البنیان المرصوص در پی تجاوز دشمن به جبهه نِهِم صورت گرفت. عبدالسلام خاطر نشان کرد این عملیات در پاسخ به ادامه تجاوزات دشمن و محاصره یمن به ویژه پس از آن صورت گرفت که مزدوران اشغالگران اقدام به تجاوزات گسترده در جبهه نهم زده و بر بعضی مواضع سیطره یافتند که ارتش و کمیته های مردمی یمن مجبور شدند عملیات کوبنده و قاطعی را انجام دهند.

بر اساس گزارش پایگاه العهد،عبدالسلام اضافه کرد این عملیات مبارک در پاسخ به قلدرمآبی و زورگویی کشورهای متجاوز و کوشش آنها برای باقی نگه داشتن یمن زیر فشار محاصره و جنگ صورت گرفت، دشمنان گمان می کردند که مردم یمن دیگر هیچ گزینه ای ندارند.

وی خاطر نشان کرد : بخش نهم آزاد شده و مناطق دیگری در استان های الجوف و مارب در کنار بخش وسیعی از خاک وطن ما، یمن از لوث اشغالگران و مزدورانشان پاکسازی شده و به لطف خداوند، نقشه ها و ترفندهای متجاوزان و مزدورانشان و حساب باز کردن آنها بر ایجاد شکافی که امنیت صنعاء-پایتخت- را تهدید کند، بازنده شد.

سخنگوی انصارالله توضیح داد : پیغام ملت ما از انجام عملیات گسترده البنیان المرصوص این است که راز قدرت این مردم در وحدت کلمه، مخالفت با مزدوری و دنباله روی و مقابله با طرح های توسعه طلبانه و استعمار و استکبار است و اینکه تنها با کمک دریافت از خداوند و توکل بر او، پیروزی امکان دارد.

عبدالسلام اضافه کرد پس از آزادسازی بخش های وسیعی از خاک وطن، زمان آن رسیده است تا کسانی که بر محاسبات غلط خود حساب باز می نمایند، از وارد کردن افراد بیگناه به نبردهای بی فایده دست بردارند.

وی گفت : مزدوران دشمن باید بدانند که سرنوشت آنها شکست است و مصلحت و منفعت واقعی یمن، طرح استقلال است نه تبعیت و مزدوری برای بیگانگان.

عبدالسلام خاطر نشان کرد : بعضی رهبران سیاسی هوادار دشمنان متجاوز می توانند همچنان ابزار ناچیزی در دست طمع ورزان به ثروت های کشور قرار داشته باشند و این به خودشان مربوط است، ولی آنها هرگز نخواهند توانست یمن را به ابزاری مزدور و دنباله رو اشغالگران و مستعمران تبدیل نمایند.

سخنگوی جنبش انصارالله خاطر نشان کرد : دستاوردهای میدانی که از زبان سخنگوی نیروهای مسلح اعلام شد و غنایم فراوانی که نیروهای مسلح به دست آوردند و مدت زمانی کوتاه پاسخ به کشورهای متجاوز با هدف قرار دریافت فرودگاه ها و اماکن حساس آنها، به لطف خدا بر سطح حرفه ای و کیفی و منحصر به فرد موسسه نظامی تاکید می نماید که باعث افتخار ملت یمن است.

عبدالسلام توضیح داد : مخالفت کشورهای متجاوز با توقف جنگ و خاتمه دادن به محاصره و عدم همراهی با ابتکار ریاست یمن بیانگر نگرش جنگ طلبانه آنهاست و این توهم اشتباه آنها را نشان می دهد که ادعا می نمایند می توانند به جنگ و محاصره ادامه دهند بدون اینکه تبعات آن را برعهده بگیرند.

سخنگوی رسمی انصارالله توضیح داد : توقف تجاوزگری و خاتمه دادن به محاصره و رفتن به سمت راه چاره سیاسی فراگیر و عادلانه، خواسته همه عقلاء و افراد منصف و گزینه عادلانه و درست است، ولی، رویارویو دفاع از حاکمیت و کرامت با عملیات دردناک علیه متجاوزان پاسخی به ادامه تجاوز و محاصره خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 675

به "چرایی عملیات مهم انصارالله در عمق خاک عربستان و پیغام های آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرایی عملیات مهم انصارالله در عمق خاک عربستان و پیغام های آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید