کاهش ابر و افزایش نسبی دمای هوای گیلان

به گزارش اخبار ورزشی، خبرنگاران/گیلان کارشناس هواشناسی گیلان از افزایش نسبی دمای هوا طی فردا اطلاع داد و گفت: از اواخر وقت امروز به تدریج کاهش ابر پیش بینی می گردد و فردا آسمان صاف تا نیمه ابری با احتمال مه صبحگاهی است.

کاهش ابر و افزایش نسبی دمای هوای گیلان

مازیار غلامی در گفت وگو با اخبار ورزشی، با اشاره به آخرین شرایط آب و هوایی منطقه، اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته دیلمان و جیرنده با دو درجه سانتی گراد زیر صفر و آستانه اشرفیه با 12 درجه سانتی گراد به ترتیب سردترین و گرم ترین نقاط استان بودند.

وی بیشینه دمای رشت را هفت درجه سانتی گراد و کمینه دما را 11 درجه سانتی گراد دانست و اضافه کرد: طی 72 ساعت گذشته در همه ایستگاه های هواشناسی استان گزارش بارش داشتیم.

سرپرست اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی گیلان با اشاره به بارش برف در ارتفاعات طی مدت مذکور، توضیح داد: ملکوت املش 10 سانتیمتر، بره سر رودبار چهار سانتیمتر و دیلمان سیاهکل سه سانتیمتر برف داشت.

غلامی با بیان اینکه طی 72 ساعت گذشته 47 میلی متر باران در بندرانزلی بارید، گفت: رضوانشهر با بارش 39 میلی متری روبرو بود. در حال حاضر آسمان استان غالبا ابری تا نیمه ابری و مه آلود است و بارش های پراکنده داریم.

وی از یخبندان در ارتفاعات طی امروز و فردا اطلاع داد و اعلام نمود: از اواخر وقت امروز به تدریج کاهش ابر پیش بینی می گردد و فردا آسمان صاف تا نیمه ابری با احتمال مه صبحگاهی است.

این کارشناس هواشناسی گیلان همچنین از افزایش نسبی دمای هوا طی فردا اطلاع داد و گفت: از اواخر وقت فردا احتمال وزش باد جنوبی در ارتفاعات وجود دارد.

غلامی با بیان اینکه سه شنبه آسمان صاف تا قسمتی ابری با احتمال مه است، بیان کرد: افزایش ابر در بعضی ساعات و وزش باد جنوبی در ارتفاعات پیش بینی می گردد و بارش قابل توجه نداریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 623

به "کاهش ابر و افزایش نسبی دمای هوای گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش ابر و افزایش نسبی دمای هوای گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید