کاهش40 درصدی مسافران تاکسی، توزیع مواد ضدعفونی کننده به تاکسیرانان

به گزارش اخبار ورزشی، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از کاهش 35 تا 40درصدی تقاضای سفر با تاکسی در پی شیوع کرونا ویروس خبرداد.

کاهش40 درصدی مسافران تاکسی، توزیع مواد ضدعفونی کننده به تاکسیرانان

لذت بخشترین تجربه سفر را با تور ارزان تجربه کنید. برای یافتن تورهای لحظه آخری، برنامه سفرهای مقرون به صرفه و دریافت راهنمایی از مسافران قدیمی با ما همراه باشید.

علیرضا قنادان در گفتوگو با اخبار ورزشی، در خصوص لزوم توزیع ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی نماینده به رانندگان تاکسی در پی کنترل شیوع کرونا گفت: خوشبختانه با پیگیریهای اجرا شده، از روز گذشته مواد ضدعفونی نماینده میان رانندگان تاکسی توزیع شده است.

وی با بیان اینکه این محلول های ضدعفونی نماینده در پایانهها و خطوط توزیع می شوند گفت: البته این محلول های ضدعفونی نماینده غلیظ هستند که با هدایت تیم های اداره کل سلامت شهرداری و وزارت بهداشت، رانندگان تاکسی آموزش استفاده از این محلول ها و شیوه صحیح ضدعفونی کردن تاکسی را آموزش می بینند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در خصوص تحویل ماسک به رانندگان تاکسی با بیان اینکه متخصصان امر بارها توصیه کردند که صرفا افراد بیمار و افرادی که با بیماران در ارتباط هستند از ماسک استفاده نمایند اما در کوشش هستیم که برای رانندگان ناوگان 80هزارتایی تاکسیرانی با توجه به جنس فعالیت شان ماسک تهیه کنیم، ادامه داد: البته به تازگی یک محموله ماسک تحویل گرفتیم اما تعداد ماسکهای موجود کم است و به همین دلیل باید با الوویت بندی رانندگان این ماسکها را توزیع کنیم.

وی با بیان اینکه کارشناسان سازمان در حال تدوین شیوه نامه ای هستند، گفت: البته بانک اطلاعاتی از شرایط سلامتی رانندگان تاکسی از سال گذشته تهیه کردیم که با توجه به این اطلاعات به رانندگان ماسک تحویل داده می گردد بگونه ای که قطعا رانندگانی که دارای بیماری زمینه ای هستند در اولویت قرار دارند و از روز شنبه این ماسکها توزیع خواهد شد.

قنادان در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در شهر و تاثیر آن بروی کسب و کار رانندگان تاکسی گفت: تحلیل داده پایانه های هوشمند تهران نشان می دهد تقاضای خطوط تاکسیرانی نسبت به هفته های قبل 35 تا 40 درصد کاهش داشته که به معنای کاهش 35 تا 40درصدی درآمد رانندگان است.

وی با بیان اینکه در این روزها به فکر معیشت رانندگان تاکسی نیز باشیم چراکه کاهش سفر و مسافر به معنای کاهش درآمد رانندگان تاکسی آنهم در روزهای پایانی سال است گفت: شهروندان دقت داشته باشند این طبقه ضعیف از جامعه که این روزها باید بیشترین درآمد سالانه را داشته باشند با سختی کسب درآمد می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 731

به "کاهش40 درصدی مسافران تاکسی، توزیع مواد ضدعفونی کننده به تاکسیرانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش40 درصدی مسافران تاکسی، توزیع مواد ضدعفونی کننده به تاکسیرانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید