گوندوگان: نباید صعودمان را قطعی بدانیم، آخر فصل درباره تمدید قرارداد مذاکره می کنم

به گزارش اخبار ورزشی، هافبک منچسترسیتی می گوید که نتایج آژاکس و یونایتد تعیین می کند که برد در بازی رفت برابر شالکه نباید آنها را از صعود مطمئن کند.

گوندوگان: نباید صعودمان را قطعی بدانیم، آخر فصل درباره تمدید قرارداد مذاکره می کنم

گوندوگان: نباید صعودمان را قطعی بدانیم، آخر فصل درباره تمدید قرارداد مذاکره می کنم

ایلکای گوندوگان، هافبک منچسترسیتی می گوید که نتایج آژاکس و منچستریونایتد مشخص می کند که برد در بازی رفت برابر شالکه نباید آنها را از صعود مطمئن کند. او همچنین تردیدهایی که در مورد تمدید قراردادش وجود دارد نیز صحبت کرده است.

گوندوگان می گوید: در این موارد همه باید برای خود تصمیم بگیرند. من 28 ساله هستم، قرارداد بعدی نشان می دهد من تا خاتمه دوران حرفه ایم قرار است در کدام تیم بازی کنم. من همیشه به دنبال چالش های جدید هستم و این موضوع شخصی است. اما همه باید تصمیم خودشان را بگیرند اما در حال حاضر من سعی می کنم تا آنجا که ممکن است بازی کنم و به نظرم در خاتمه فصل ما دوباره مذاکره خواهیم کرد. در حال حاضر هدف اصلی من موفقیت در تمام مسابقات پیش روی سیتی است.

او همچنین درباره دیدار برگشت برابر شالکه می افزاید: تیم های بزرگی در این مسابقات شرکت می کنند اما اگر ما می خواهیم به عنوان بهترین تیم اروپا شناخته شویم باید فاتح لیگ قهرمانان شویم. عملکرد سیتی بستگی به جاه طلبی و سبک بازی ما دارد. ما اکنون احساس خوبی داریم و می خواهیم تا جایی که ممکن است پیش برویم. نتایج آژاکس و یونایتد نشان داد ما نباید حس کنیم قطعا صعود کرده ایم. شالکه فقط باید دو گل اینجا به ثمر برساند و ما بازی خود را انجام خواهیم داد و برای کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 4 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 78

به "گوندوگان: نباید صعودمان را قطعی بدانیم، آخر فصل درباره تمدید قرارداد مذاکره می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوندوگان: نباید صعودمان را قطعی بدانیم، آخر فصل درباره تمدید قرارداد مذاکره می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید