31 هزار واحد مسکونی سهمیه خراسان جنوبی از مسکن مهر

به گزارش اخبار ورزشی، خبرنگاران: مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان این که سهمیه مسکن مهر خراسان جنوبی 31 هزار و 211 واحد مسکونی بوده است، گفت: از این تعداد 21 هزار و 627 واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت بود.

31 هزار واحد مسکونی سهمیه خراسان جنوبی از مسکن مهر

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش اخبار ورزشی از بیرجند، مسعود مالکی در جلسه شورای مسکن خراسان جنوبی اظهارکرد: از این تعداد 8 هزار و 884 واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت و 700 واحد دیگر آن مربوط به بافت فرسوده شهری می باشد.

وی بابیان اینکه سال جاری 9 هزار و 90 واحد مسکن مهر افتتاح و تحویل متقاضیان شده است گفت: تا به امروز 16 هزار و 819 واحد مسکن مهر افتتاح و تحویل متقاضیان داده شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: تا به امروز 604 میلیارد و 346 میلیون تومان تسهیلات ازسوی بانک های عامل استان برای احداث مسکن مهر در خراسان جنوبی پرداخت شده است.

وی گفت : از این میزان تسهیلات 448 میلیارد و 411 میلیون تومان در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت و 155 میلیارد و 936 میلیون تومان در شهرهای زیر 5 هزار نفر جمعیت پرداخت شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با اشاره به این که بر این اساس مجموع واحدهای افتتاح شده مسکن مهر در خراسان جنوبی تا به امروز 19 هزار و 457 واحد مسکونی است، گفت: درحال حاضر حدود 2 هزار واحد نیز در استان آماده تحویل به متقاضیان می باشد.

مالکی به مجتمع مسکونی یک هزار واحدی غدیر قاین به عنوان یکی از باکیفیت ترین پروژه ها با کمترین آورده متقاضی اشاره نمود و اضافه کرد: این پروژه با 4 میلیون و 500 هزار تومان آورده هر نفر افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: سایت های مسکن مهر خراسان جنوبی 14 باب مسجد وشش سالن ورزشی ساخته شده است.

مالکی احداث یک مرکز بهداشتی و درمانی به مساحت 480 متر مربع در سایت های مسکن مهر خراسان جنوبی اطلاع داد و گفت: در این سایت ها 32 باب واحد تجاری و خدماتی ساخته شده است.

وی بیان نمود: احداث یک باب کلانتری و پنج باب پارک شامل فضای سبز، فضای بازی بچه ها و آب نما از جمله اقدامات دیگر انجام شده در سایت های مسکن مهر استان بوده است.

ق

منبع: تسنیم
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 745

به "31 هزار واحد مسکونی سهمیه خراسان جنوبی از مسکن مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "31 هزار واحد مسکونی سهمیه خراسان جنوبی از مسکن مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید