35 حمله هوایی ائتلاف سعودی به 3 استان الحدیده،4 کشته 18 زخمی

به گزارش اخبار ورزشی، دست های جنایتکار سعودی بار دیگر مرتکب جنایت وحشتناک جدیدی در حق غیرنظامیان بی دفاع یمنی در شهرستان الحالی در استان الحدیده شد که چهار کشته و 18 زخمی برجای گذاشت.

35 حمله هوایی ائتلاف سعودی به 3 استان الحدیده،4 کشته 18 زخمی

یک منبع امنیتی به شبکه المسیره گفت، نیروهای ائتلاف متجاوز سعودی - اماراتی به نقض توافقنامه آتش بس در الحدیده ادامه داده و محله الزهور در شهرستان الحالی را هدف آتش حملات توپخانه ای و مسلسل قرار دادند که به کشته و زخمی شدن شهروندانی که بی خبر از همه جا در منازل شان بودند، انجامید.

وزارت بهداشت یمن تاکید کرده است، این حملات منعکس کننده تداوم نقض توافقنامه آتش بس منعقد شده در سوئد و ریختن خون یمنی هاست.

در ادامه سلسله حملات هوایی جنگنده های ائتلاف سعودی به ساکنان بی دفاع یمنی المسیره در گزارشی دیگر گفت، ائتلاف سعودی دست به 35 حمله جدید در سه استان یمن زده است.

طبق این گزارش، ائتلاف سعودی 22 حمله به استان مأرب و مشخصا شهرستان های صراوح، مجزر، غرب و شمال غرب این استان داشت.

این شبکه اضافه نمود، ائتلاف 9 حمله هوایی نیز به استان صعده در مرز مشترک با عربستان داشت که سه حمله به شهرستان شدا در غرب، چهار حمله به شهرستان باقم در شمال، دو حمله به منطقه الفرع در شهرستان کتاف در شرق، منطقه طخیه در شهرستان مجز در شمال غربی صعده را شامل می شد.

استان حجه در شمال غرب یمن نیز شاهد حملات هوایی ائتلاف سعودی بود به طوریکه چهار حمله به شهرستان حرض در شمال غرب حجه انجام گرفت.

انصارالله روز شنبه گفته بود، ائتلاف سعودی طی 48 ساعت 111 حمله هوایی به پنج استان داشته است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 911

به "35 حمله هوایی ائتلاف سعودی به 3 استان الحدیده،4 کشته 18 زخمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "35 حمله هوایی ائتلاف سعودی به 3 استان الحدیده،4 کشته 18 زخمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید