بازیگر دنیای شیرین در نقش داعشی اروپایی

به گزارش اخبار ورزشی، علیرضا رئیسی بازیگر سریال هایی نظیر دنیای شیرین و مدرسه پیرمردها این روز ها نقش یک داعشی اروپایی را در مجموعه خانه امن ایفا می نماید.

بازیگر دنیای شیرین در نقش داعشی اروپایی

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، علیرضا رئیسی با بازی در سریال های دنیای شیرین و مدرسه پیرمردها در قاب تلویزیون خاطره ساز شد. همچنین در سینما با نقش های مثبت و جذاب در فیلم های شهر در دست بچه ها و پاتال حضور داشت. او پس از ادامه تحصیلات تکمیلی در رشته مدیریت اجرایی با حضور در سریال ها و فیلم های سینمایی فعالیت خود را در عرصه بازیگری ادامه داد.

رئیسی با بازی در سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری که در مرکز سیمافیلم تهیه می گردد، این بار نقشی کاملا متفاوت را عهده دار است. او با بازی در نقش یک تکفیری در قاب تلویزیون نقشی متفاوت را جان می بخشد.

وی درباره ایفای این نقش شرح داد: نقش منفی را به دلیل چالشی که برایم ایجاد می نماید، دوست دارم و امکان بازی در نقش منفی برایم در سریال خانه امن مهیا شد که بتوانم خودم را در این شخصیت با خصوصیات اخلاقی کاملا متفاوت با خودم محک بزنم. اگر مخاطب مرا در سریال ببیند و از من به عنوان بازیگر این نقش بدش بیاید من در ارائه نقش پیروز بودم و مسرور خواهم شد. نقشی که در خانه امن بازی می کنم تمام خاطرات ذهنی مخاطب را از من به هم می ریزد.

وی درباره پیوستن به گروه بازیگران خانه امن گفت: بعد از طی شدن دوران نوجوانی و به پایان رساندن مراحل تحصیلات تکمیلی در یکی از اپیزودهای سریال شاید برای شما هم اتفاق بیافتد به کارگردانی احمد معظمی بازی کردم؛ به همین جهت با ایشان دوسای داشتم و به طور اتفاقی آقای معظمی را دیدم و ایشان هم نقش را به من پیشنهاد دادند.

* بازی در نقش داعشی اروپایی

رئیسی درباره ایفای نقش و شخصیت طراحی شده در سریال گفت: من در سریال نقش بغاض را بازی می کنم که یک اروپایی تکفیری است و به زبان فارسی و عربی مسلط است و در ادای کلمات فارسی کمی لهجه دارد. نقش سختی است، نقشی که با روحیات من خیلی متفاوت است. من معتقدم و کوشش می کنم در مراحل مختلف زندگی انسان بهتری باشم و این نقش دقیقا نقطه مقابل تفکرات من است. ماه ها است که درگیر سریال هستیم و تمام توان خود را برای ایفای این نقش به کار بردم که امیدوارم کار خوب و آبرومندی باشد که بتواند مخاطب را جذب کند و گوشه ای از فعالیت تکفیری ها و داعشی ها را به نمایش بگذارد.

وی ادامه داد: پیشنهاد بازی در سریال و سینمایی از جمله کار آقای حجازی روشن را داشتم که متاسفانه به دلیل حضور در سریال خانه امن امکان بازی در هیچ کاری را نداشتم زیرا باید روی نقش به خوبی متمرکز می شدم.

رئیسی در پایان درباره حضورش در حوزه سینما و تلویزیون گفت: کوشش می کنم در کارهایی حضور داشته باشم که حرفی برای گفتن داشته باشند اما نکته قابل تامل این است که حضور نابازیگران در سینما و تلویزیون کار ما را که سالهاست در این عرصه فعالیت کردیم سخت می نماید و به دلیل حضور بی رویه نابازیگران بقا در سینما بسیار سخت شده است. از همه عزیزانی که در این سال ها کارهای من را دیدند و به من انرژی دادند ممنونم و برای این انرژی های خوب قدردان خداوند و مردم هستم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 977

به "بازیگر دنیای شیرین در نقش داعشی اروپایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر دنیای شیرین در نقش داعشی اروپایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید