همه اخبار و مقاله ها

بانک مرکزی: دریافت هزینه پیامک رمز پویا از مشتریان صحت ندارد

بانک مرکزی در اطلاعیه ای اعلام نمود: طبق اطلاع قبلی، هزینه دریافت پیامک رمز دوم پویا بر عهده بانک ها و مؤسسات اعتباری است.

6 اسفند 1398

صنعت گردشگری استان اردبیل تحولی بی سابقه ای خواهد داشت

معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل با اشاره به پروژه های گردشگری متعدد در مناطق استان گفت: با تکمیل این پروژه ها صنعت گردشگری استان اردبیل تحولی بی سابقه خواهد داشت.

6 اسفند 1398

تصاویر، اعزام 2600 پزشک نظامی به ووهان چین برای مقابله با کرونا

در حالیکه تعداد قربانیان ویروس کرونا از یکهزار و 300 تن عبور کرد، پکن از استقرار دو هزار و 600 پزشک نظامی برای یاری به مقابله با این ویروس کشنده در ووهان اطلاع داد.

5 اسفند 1398

پیروزی آسان مدعیان مقابل رقبا در لیگ برتر والیبال بانوان

به گزارش خبرنگاران، دیدارهای هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال بانوان امروز پنجشنبه با برگزاری 3 دیدار پیگیری شد و در سرانجام دو تیم سایپا و ذوب آهن به راحتی حریفان خود را شکست دادند.

5 اسفند 1398

صدور ویزا اربعین در دفاتر خدمات مسافرتی منتخب کشور

معاون گردشگری کشور از صدور ویزا اربعین در 31 دفتر خدمات مسافرتی کشور در 10 استان برای تسهیل ویزا زائران اربعین اطلاع داد.

4 اسفند 1398

بازدید فرمانده کل ارتش از چند مرکز آموزشی نزاجا

فرمانده کل ارتش طی بازدید از تیپ 55 هوابرد، تیپ 37 زرهی و همچنین مرکز آموزش علوم و فنون مکانیزه نیروی زمینین ارتش در شیراز، شرایط آمادگی یکان های ارتش را آنالیز کرد.

4 اسفند 1398

راه اندازی یک شتابدهنده در حوزه فرآوریهای زیستی دریایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شتاب دهنده ها، جهت تحقق زیست بوم کارآفرینی در کشور را کوتاه می نمایند و در این زمینه یک راه میانبر محسوب می شوند.

4 اسفند 1398

برنامه اکران سینما های مازندران

برنامه اکران سینما های مازندران در روز چهارشنبه 11 دی ماه را در صفحه خبرنگاران ببینید.

3 اسفند 1398

صنایع غذایی و گردشگری، بازارهای جذاب برای سرمایه گذاران خارجی

پس از اجرایی شدن برجام و افزایش رفت و آمدهای هیات های تجاری خارجی، این امید ایجاد شد که شرکت های بزرگ و معتبر غربی اقدام به سرمایه گذاری در ایران می نمایند. با این حال، هنوز این رفت و آمدها نتیجه ای نداشته و اگر هم قراردادی منعقدشده، صرفا روی کاغذ بوده...

3 اسفند 1398

خرید تضمینی محصولات استراتژیک کشاورزی ادامه دارد

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گفت: دولت حمایت خود از بعضی محصولات استراتژیک کشاورزی مانند گندم، دانه های روغنی و چغندر قند را با خرید تضمینی ادامه می دهد.

2 اسفند 1398

سرنگونی سومین پهپاد سعودی در 24 ساعت اخیر

پدافند هوایی ارتش یمن یک پهپاد ائتلاف سعودی از نوع فانتوم را در منطقه ای در استان حجه سرنگون کرد.

2 اسفند 1398

چین خواهان در نظر دریافت پیشنهاد کره شمالی برای توقف برنامه هسته ای شد

نماینده دائم چین در سازمان ملل خواهان در نظر گرفته شدن پیشنهاد اخیر کره شمالی برای توقف برنامه هسته ای این کشور در ازای توقف مانورهای نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی شد.

2 اسفند 1398

بازار مسکن آرام تر شد

با فروکش کردن التهابات ناشی از تغییر قیمت بنزین و تنش های منطقه ای، رشد قیمت مسکن متوقف شده و واسطه ها از کسادی معاملات در دو هفته اخیر خبر می دهند.

1 اسفند 1398

اعلام تیم منتخب هفته لیگ قهرمانان آسیا، خبری از پرسپولیسی ها نیست

تیم منتخب دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی اعلام شد که نامی از تیم تحت راهنمایی برانکو ایوانکوویچ دیده نمی گردد.

1 اسفند 1398

افزایش تبلیغات زمینه ساز توسعه صنعت گردشگری در اردبیل می گردد

معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل گفت: تبلیغات صندلی مهمی در گردشگری استان اردبیل ندارد که با تقویت اطلاع رسانی ها می توانیم شاهد توسعه هر چه بیشتر بخش گردشگری استان باشیم.

30 بهمن 1398

چرا بانک مرکزی مخالف طرح بانکداری مجلس است؟

درحالی کلیات طرح بانکداری در مجلس به تصویب رسیده که بانک مرکزی مخالف بند های مختلف این طرح است و می گوید، این طرح مدیریت این بانک را زیرسوال می برد.

30 بهمن 1398

تکذیب خرید 2 میلیارد دلار ریل از چین، برخی نمی دانند ریل چیست

در حالی اخیرا عضو انجمن تولیدکنندگان فولاد از قرارداد وزارت راه با چین برای واردات 2 میلیارد دلار ریل انتقاد نموده بود که معاون وزیر راه و شهرسازی با تکذیب این اظهارات، گفت: کسی که این سخنان را گفته نمی داند ریل چیست.

30 بهمن 1398

بالوتلی در راه بازگشت به فوتبال ایتالیا

مهاجم ایتالیایی نیس فرانسه مورد توجه یک تیم از سری A ایتالیا قرار گرفته است.

29 بهمن 1398

تغییرات گسترده در هیات مدیره استقلال

خبر می رسد که بعد از استعفای میرشاد ماجدی، به زودی فتحی و منزوی هم از هیات مدیره جدا می شوند و فقط فتح الله زاده و خلیل زاده باقی خواهند ماند تا 3 عضو جدید از افراد نام آشنا به هیات مدیره اضافه شوند.

29 بهمن 1398
تعداد: (611)