مقالات گردشگری

حوزه گردشگری و بازآفرینی شهری در خراسان شمالی توسعه می یابد

به گزارش خبرنگاران، مجید پورعیسی با اشاره به نشست اخیر با مسئولان آستان قدس رضوی در مشهد اظهار کرد: اداره کل راه و شهرسازی در حوزه بازآفرینی شهری باید جزئیات اطلاعات را در اختیار آستان قدس قرار دهد تا با حضور نمایندگان آستان در قالب یک تفاهم نامه پنج...

29 اردیبهشت 1398

مراتب ثبت دو اثر تاریخی به استاندار هرمزگان ابلاغ شد

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نامه هایی جداگانه به استاندار هرمزگان، مراتب ثبت 2 اثر فرهنگی تاریخی در این استان را به او ابلاغ کرد.

25 اردیبهشت 1398

مستندسازی و طرح مطالعاتی قلعه علی آباد فاروج کلید خورد

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فاروج با بیان این که مستندسازی و طرح مطالعاتی قلعه علی آباد کلید خورده است گفت: برای این اثر تاریخی در سال گذشته 500میلیون ریال اعتبار تخصیص داده شد.

15 اردیبهشت 1398

تداوم توسعه گردشگری روستایی آذربایجان شرقی با 30 طرح تسهیلاتی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از تخصیص 46میلیارد تومان اعتبار به 30 طرح تسهیلات گردشگری روستایی در سال 97 اطلاع داد.

15 اردیبهشت 1398

سوئیس میزبان علاقمندان به فرهنگ ادبیات و فرهنگ ایران

نشست های ادبی و ایران شناسی در قالب هفته ادبیات و فرهنگ ایران در سه شهر لوزان، نیون و ژنو در روزهای گذشته ،برگزار گردید.

13 اردیبهشت 1398

سنگینی سایه بختک بر سر شهر چالوس!

شهر چالوس نیز مانند بسیاری از شهرها به دلیل مهیا نبودن زیرساخت های لازم نتوانست آن گونه که باید و شاید در توسعه معابر و عدم تمرکز مراکز مهم در هسته شهر موفق گردد و ترافیک سنگین، سال هاست که همچون بختکی بر سر این شهر افتاده است.

10 اردیبهشت 1398

فوتبال دنیا، ایوان راکیتیچ بازی با انگلیس را از دست داد

فوتبال دنیا - ستاره تیم ملی کرواسی بازی حساس آتی تیمش را از دست داد.

17 فروردین 1398