تارتار: تا زمانی که مسائل رفع نشود به مسجدسلیمان برنمی گردم، دلخوشی مردم جنگ زده را نگیرید!

به گزارش اخبار ورزشی، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد، تا زمانی که مسائل اقتصادی این باشگاه رفع نشود به مسجدسلیمان بازنمی شود.

تارتار: تا زمانی که مسائل رفع نشود به مسجدسلیمان برنمی گردم، دلخوشی مردم جنگ زده را نگیرید!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از مسابقه تیمش مقابل پیکان در تهران گفت: در ابتدا جا دارد درگذشت جعفر کاشانی، اسطوره پرسپولیس و همچنین درگذشت یاری داور مسجدسلیمانی را تسلیت بگویم. در خصوص بازی هم باید بگویم با توجه به مسائل مان شرایط خوبی نداریم و تمرکز بازیکنان روی مسائل فنی نیست. با این حال به طرفداران مان قول می دهم که با تمام وجود بازی کنیم. متأسفانه باشگاه به قرار قبلی خود که حل مسائل تا قبل از این مسابقه بود، عمل ننموده است. ما نماینده شهر اولین ها هستیم و فوتبال از اینجا (مسجدسلیمان) به وجود آمده است. همه چیز آنجا آغاز شد و همه چیز در آنجا هم تمام شد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با ابراز امیدواری به اینکه مسئولان به فکر این باشگاه باشند، توضیح داد: مقابل تیمی بازی داریم که یک مربی خوشنام و پرافتخار مانند فرکی دارد. حریف بازیکنان باکیفیتی جذب نموده است و از ساختار مدیریتی قدرتمندی بهره می برد. روند پیکان در هفته های گذشته خوب بوده است، اما ما هم در پنج هفته گذشته نشان دادیم که از هیچ حریفی نمی ترسیم. با احترام به تیم خوب پیکان می گویم ما به عشق طرفداران مان و برای پیروزی به میدان می رویم. شاید این آخرین دیداری باشد که روی نیمکت تیم مسجدسلیمان هستم و تا زمانی که مسائل حل نگردد به مسجدسلیمان برنمی گردم.

تارتار در رابطه با اینکه آیا تیمش فردا در دیدار مقابل پیکان دفاعی بازی خواهد نمود، گفت: ضمن احترام برای تیم خوب پیکان، برای سه امتیاز بازی می کنیم. در پنج دیدار گذشته هم دفاعی بازی نکردیم. شاید با توجه به پنج تساوی اخیرمان همه تصور نمایند که تفکرات ما دفاعی است و برای مساوی وارد میدان می شویم، اما نشان دادیم که برای بردن بازی می کنیم. ما با حریفان سرسختی بازی کردیم و پیکان نیز جزو این حریفان است. امیدوارم اشتباهات بازیکنان ما با توجه به اتفاقات هفته های اخیر و بدقولی باشگاه کمتر باشد.

وی ادامه داد: قرار بود باشگاه تا انتها شهریور به تعهداتش عمل کند و به من قول داده بودند که نفت سال جاری مشکل مالی نخواهد داشت. از هیئت مدیره گرفته تا رئیس هیئت استان و نماینده شهر قول داده بودند که نفت مشکل مالی نداشته باشد. نمی توانم با توجه به شرایط مالی الان در چشم بازیکن نگاه کنم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در واکنش به اینکه می گویند باشگاه های تحت پوشش وزارت نفت نباید در لیگ برتر تیم داری نمایند، گفت: اصلی ترین سرمایه کشور نفت است. هیچ ایرادی ندارد که چند شهر تیم با عنوان نفتی داشته باشند و جوان ها را به سمت ورزش و مردم را به نشاط سوق دهند. نمی دانم چطور این قانون را تصویب کردند که هزینه لیگ رجحان داده نگردد. شما باید به شهر مسجدسلیمان بیایید و ببینید که دلخوشی مردم بازی آخر هفته تیم شان است. ما هفته گذشته محروم بودیم و دیدید که مردم به چه شکلی بازی را می دیدند. این ظلم به مردمی است که همواره در جنگ بودند و امیدوارم این دلخوشی را از آنان نگیرند. بودن در لیگ برتر ارزشش به مراتب بیشتر از تیم داری در دسته های پایین تر است.

تارتار درباره این که سال گذشته در پارس جنوبی جم نیز با این مسائل روبه رو بود، یادآور شد: به قول مربیان باتجربه پوست مان کلفت شده است. آنقدر سختی هایی دیده ام و تجربه کافی داریم که چقدر مسلط باشیم. این سختی ها به خصوص در دوران مربیگری بیشتر بوده است. سعی می کنیم خودمان را کنترل نموده و تمرکز مان را برای هر هفته بگذاریم. در غیر این صورت آسیب های غیرقابل جبرانی رخ می دهد. اگر بازیکنی به خاطر عدم تمرکز و مسائل مالی رباط صلیبی از دست بدهد، یک سال خانه نشین شده و سال بعد را از دست می دهد. امیدوارم مسائل زودتر حل گردد.

وی درباره اتفاقات پس از دیدار نفتی ها مقابل سپاهان و اظهارنظرهای سرمربی تیم اصفهانی، گفت: ما بازی های مهمی پیش رو داریم و من سعی نموده ام این موضوع را فراموش کنم.

در ابتدای این نشست مهران حسن وند، مدیر رسانه ای تیم نفت مسجدسلیمان گفت: من از طرف باشگاه بابت عدم پرداخت به موقع مبلغ قرارداد بازیکنان به صورت رسمی از تارتار عذرخواهی می کنم. مدیران باشگاه قول داده اند که این مشکل تا هفته آینده حل گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 355

به "تارتار: تا زمانی که مسائل رفع نشود به مسجدسلیمان برنمی گردم، دلخوشی مردم جنگ زده را نگیرید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: تا زمانی که مسائل رفع نشود به مسجدسلیمان برنمی گردم، دلخوشی مردم جنگ زده را نگیرید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید