جدیدترین خبر برای سهامداران ، فروش سهام عدالت کی شروع می&zwnjشود؟

به گزارش اخبار ورزشی، یکی از مهم ترین سوالات سهامداران سهام عدالت از ابتدای آزادسازی این بوده که چرا این سهام وارد پرتفوی شخصی افراد نمی گردد؟

جدیدترین خبر برای سهامداران ، فروش سهام عدالت کی شروع می&zwnjشود؟

پیگیری های خبرنگاران نشان می دهد که قرار دریافت سهام عدالت در سبد بورسی افراد در آینده ممکن می گردد.

محمود حسنلو، مدیر فنی سهام عدالت نیز در گفتگوی زنده اینستاگرامی با خبرنگاران این موضوع را تایید کرد و گفت: در حال کوشش هستیم که تا بهار سال آینده زیرساخت ها آماده گردد و سهامداران بتوانند خودشون به وسیله پرتفوی شخصی سهامشان را مدیریت نمایند.

از 100 درصد سهام عدالت، 30 درصد اول در روز 10 خرداد ماه، 30 درصد دوم در روز 18 مرداد ماه آزاد شد و قرار است در روز 22 بهمن ماه نیز 30 درصد سوم قابل فروش گردد. به گفته مدیر فنی سهام عدالت 10 درصد پایانی نیز در بهار سال آینده آزاد می گردد.

پول سهام عدالت کی واریز می گردد؟

حسنلو با اشاره به این که طی چند ماه گذشته با منفی بودن بازار نه حقیقی ها و نه حقوقی ها علاقه ای به خرید سهام نداشته اند گفت: در این شرایط سهام عدالت نیز فروخته نشده و حقوقی ها تمایلی به خرید این سهام نداشتند.

او همچنین در مورد آینده فروش سهام عدالت مطرح نمود: با ادامه دار بودن رشد بورس انتظار می رود فروش سهام عدالت نیز سرعت پیدا کند و احتمالا واریزی ها نیز شروع می گردد.

شاخص کل بورس تا روز 20 آبان ماه تا پایین ترین سطح خود یعنی یک میلیون و 211 هزار واحدی افت کرد، اما طی هفته های اخیر فرایند روبه رشدی را در پیش گرفت و امروز از مرز یک میلیون و 500 هزار واحدی نیز عبور کرد.

روز گذشته نیز ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی نیز به بیش از 14 میلیون تومان رسید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1233

به "جدیدترین خبر برای سهامداران ، فروش سهام عدالت کی شروع می&zwnjشود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین خبر برای سهامداران ، فروش سهام عدالت کی شروع می&zwnjشود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید