ستاره هایی که با هم اشتباه گرفته می شوند!

به گزارش اخبار ورزشی، خبرنگاران - ترجمه از پردیس بختیاری: شاید تا به حال برایتان پیش آمده باشد که ستاره های سینما و تلویزیون را با هم دیگر اشتباه بگیرید. بعضی از این ستاره ها با وجود تفاوت های ظریف، شباهت زیادی به یکدیگر دارند. در ادامه این مطلب، تعدادی از این شباهت ها را در میان ستاره های هالیوود با هم ببینیم.

ستاره هایی که با هم اشتباه گرفته می شوند!

ایمی آدامز و آیلا فیشر

آیلا فیشر معمولا با ایمی آدامز اشتباه گرفته می گردد. نه تنها افراد عادی، بلکه ستاره ها نیز این دو را با هم اشتباه می گیرند. آیلا فیشر در مصاحبه ای از یکی از خاطرات بامزه اش در این باره گفت: من در مراسم اسکار 2014 بود که ناگهان با لیدی گاگا برخورد کردم. او به من گفت: اجرای تو در American Hustle فوق العاده بود. ایمی! من هم، چون در آن موقع عاشق لیدی گاگا بودم دوست نداشتم که حرف او را قطع کنم. دوست داشتم که به مکالمه ام با او ادامه دهم؛ بنابراین از او تشکر کردم و سر تکان دادم. در همان حال، او سوالات بیشتری در خصوص اجرا از من کرد و در آن موقع بود که احساس کردم ممکن است سوتی دهم، از این رو به او گفتم که من آیلا فیشر هستم نه ایمی آدامز. احتمالا چهره لیدی گاگا در آن لحظه دیدنی بود.

زویی دشانل و کیتی پری

کیتی پری، با آن چشم های درشت اش همواره با زویی دشانل اشتباه گرفته می گردد. کیتی پری در این مورد گفته: این موضوع برای من آزار دهنده است. ما فقط کمی به هم شباهت داریم. من قبلا او را دیده ام، او آدم خوب و مهربانی ست، اما آنقدر ها که مردم فکر می نمایند، شبیه به من نیست. من خوشحالم که او به دلیل شهرت اش، کمتر از قبل در مکان های عمومی ظاهر می گردد و از این رو کمتر با من اشتباه گرفته می گردد. البته کیتی پری این روز ها بیشتر با این مسئله کنار آمده و حتی در صفحه اینستاگرامش به شوخی نوشت که ما دوقلوییم.

مینکا کلی و لیتون میستر

رابطه مینکا کلی و لیتون میستر در سال 2003 از زمان فیلمبرداری تبلیغاتی برای برند Clearasil شکل گرفت. حال این دو در دنیای واقعی، دو دوست صمیمی هستند. آن ها انقدر بهم شباهت دارند که نه تنها مردم عادی، بلکه اطرافیانش نیز آن ها را با هم اشتباه می گیرند.

اسکایلر آستین و دین کوک

این دو هنرپیشه، اسکایلر آستین و دین کوک، نیز بسیار بهم شباهت دارند. اگر آستین کمی مو های صورت اش را بلند کند، بدون شک شما او را با کوک اشتباه خواهید گرفت. اما اینطور که پیداست آستین نمی خواهد این واقعیت را قبول کند، به طوری که این تصویرشان را در توییتر منتشر کرد و زیر آن نوشت: ما شباهتی میان این دو عکس نمی بینیم.

دنیل ردکلیف و الیجا وود

در مصاحبه ای، دنیل ردکلیف گفت که مردم همواره او را با الیجا وود اشتباه می گیرند. او گفت: این موضوع مرا ناراحت می نماید، به طوری که وقتی مردم پیش من می آیند و به من می گویند که شما الیجا وود هستید، در جواب تنها به آن ها نه می گویم و دیگر توضیحی نمی دهم که من چه کسی هستم. اما چرا این دو ستاره را باهم اشتباه می گیریم؟ دلیلش واضح است، هردوی آن ها قدی کوتاه، چشمانی آبی و مو های قهوه ای دارند.

لوسی هیل و سلنا گومز

شاید شما شباهت زیادی را میان این دو ستاره ندیده باشید، اما لوسی هیل در خصوص اشتباهاتی که مردم در خصوص این دو ستاره مرتکب می شوند، در توییترش نوشت: مردم در مکان های عمومی، مرا با سلنا اشتباه می گیرند. مثلا یک بار یک زنی نزد من آمد و اصرار داشت که من سلنا گومز هستم. هر چه به او می گفتم که چنین نیست، باور نمی کرد و می خواست که با عکس بیاندازم.

دارن کریس و کیت هرینگتون

دارن کریس در اینستاگرام اش در خصوص این که مردم او را با بازیگر سریال بازی تاج و تخت، کیت هرینگتون، اشتباه می گیرند، نوشته است: آن ها به می گویند که تو کیت هستی و من به آن ها می گویم نه، اما آن ها فکر می نمایند که برای عکس نگرفتن به آن ها دروغ می گویم. من مردم را می بینم که با ناراحتی و دلخوری از من دور می شوند.

هلن هانت و جودی فاستر

هلن هانت یک بار در خصوص این که مردم او را با جودی فاستر اشتباه می گیرند، گفت: من یک بار به استارباکس رفتم و بعد از سفارش خواستم که نامم را به گارسون بگویم، اما او بدون این که نامم را بپرسد رفت. من داد زدم و به او گفتم که نمی خواهی برای سفارش نامم را بنویسی که او در جواب گفت: ما شما را می شناسیم، شما جودی فاستر هستید.

هنری کویل و مت بامر

بدون شک این دو ستاره شباهت زیادی بهم دارند به حدی که می توانند به جای هم بازی نمایند. حتی بار ها پیش آمده که یک نقش را به هر دوی آن ها پیشنهاد دهند. اینهمه شباهت جالب است، نه؟!

مارک والبرگ و مت دمون

در سال 2013، مارک والبرگ پستی در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد که جالب بود. او نوشت: یک بار یک فردی مرا با مت دمون اشتباه گرفت و از من درخواست کرد که با او عکس بگیرم. من هم بدون این که چیزی بگویم این کار را کردم. مدتی بعد آن دختر عکس مرا منتشر کرد و من هم زیر آن نوشتم: شباهت زیادی به مت دارد.

مریل استریپ و گلن کلوز

مریل استریپ در مصاحبه اش با نیویورک تایمز در سال 2012 گفت: مردم همواره مرا با گلن کلوز اشتباه می گیرند. اگر چه من او و فیلم هایش را تحسین می کنم، اما به نظر من هیچ شباهتی میان ما نیست.

زک افرون و کوین زیگرز

زک افرون به چشم های روشن و صورت استخوانی اش شهرت دارد، پس طبیعی ست که با کوین زیگرز اشتباه گرفته گردد. زک به شوخی در جایی گفته که وقت آن است ما در یک فیلم نقش دوقلو ها را بازی کنیم.

منیع: marieclaire

منبع: برترین ها
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 137

به "ستاره هایی که با هم اشتباه گرفته می شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره هایی که با هم اشتباه گرفته می شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید