مدیر تازه روابط عمومی باشگاه پرسپولیس معرفی گردید

به گزارش اخبار ورزشی، تهران (پانا) - با صدور حکمی از سوی رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس، مصطفی لشگری به عنوان سرپرست مدیریت روابط عمومی باشگاه معرفی گردید.

مدیر تازه روابط عمومی باشگاه پرسپولیس معرفی گردید

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سید مجید صدری، صبح امروز، دوشنبه، با پذیرش استعفای کاوه علی اسماعیلی از سمت مدیریت روابط عمومی، مصطفی لشگری را طی حکمی به عنوان سرپرست مدیریت روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس منصوب کرد.

سردبیر و مدیر اداره ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مدیر روابط عمومی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور و مدیر روابط عمومی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران از جمله سوابق مصطفی لشگری است که سال های زیادی را در حوزه رسانه ای ورزش سپری نموده است.

در بخشی از حکم صادره از سوی رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس برای ایشان آمده است؛ نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست مدیریت روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس منصوب می گشت.

انتظار آن است که با استعانت از قدرت لایزال الهی و کوشش خستگی ناپذیر، همراه با مدیریت خردمندانه، نسبت به انجام امور محوله، تحقق اهداف و استراتژی های پرطرفدارترین باشگاه آسیا و ارتقای این سرمایه بزرگ اجتماعی، همت گمارید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1721

به "مدیر تازه روابط عمومی باشگاه پرسپولیس معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر تازه روابط عمومی باشگاه پرسپولیس معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید