برگزاری نشست حرفه ای سازی باشگاه پرسپولیس

به گزارش اخبار ورزشی، تهران (پانا)- جلسه حرفه ای سازی باشگاه پرسپولیس امروز (یکشنبه) با حضور دبیر کل فدراسیون فوتبال، مدیرعامل و مدیران سرخپوشان در محل این باشگاه برگزار گردید.

برگزاری نشست حرفه ای سازی باشگاه پرسپولیس

نشست حرفه ای سازی باشگاه پرسپولیس امروز از ساعت 10 در ساختمان باشگاه پرسپولیس و با حضور حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال، رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و مدیران و مسئولان کمیته های مختلف باشگاه برگزار گردید.

در جریان این نشست، شرایط و مدارک باشگاه، نقاط مثبت و منفی و مسائل موجود مورد آنالیز نهاده شد. بعلاوه مواردی در حوزه های مختلف که در دست پیگیری و اقدام است، بازگو شد و مورد آنالیز نهاده شد.

در ادامه جلسه، گزارش کاملی از 5 آیتم ورزشی، حقوقی، زیرساخت، اقتصادی و پرسنلی ارائه شد.

دبیر کل فدراسیون فوتبال در جریان این نشست گفت: اتفاقی که سال گذشته رخ داد، اتفاق خوبی نبود، نه برای فوتبال ما و نه برای باشگاه پرسپولیس و برای ما خیلی مهم است که با حساسیت بیشتری این مسائل را درک و دنبال کنیم. این قضیه، موضوع خیلی مهمی است که باید تمام کوشش فدراسیون فوتبال و باشگاه ها این باشد که در جهت رفع مسائل و نقاط ضعف گام برداریم. فدراسیون فوتبال کنار باشگاه ها است، به ویژه باشگاه پرسپولیس که تیم بسیار قدرتمندی دارد. باشگاه پرسپولیس پیگیر رفع این مسائل است و ما هم با تمام توان در کنار این باشگاه هستیم و کوشش می کنیم که این مسائل را رفع کنیم و برای رفع این موانع باید همه ما کنار هم باشیم.

کامرانی فر در ادامه توضیح داد: باید در این راستا با دقت و جدیت بیشتری کار کنیم و کنار هم باشیم. گرفتن این مجوز و موفقیت در این راستا برای کل فوتبال و باشگاه پرسپولیس حائز اهمیت است و امیدواریم این شرایطی که بوجود آمده و مسائل و موانعی که هست، باشگاه پرسپولیس در جهت رفع آنها همکاری کند.

دبیر کل فدراسیون فوتبال اظهار داشت: درخواست من از باشگاه پرسپولیس این است که در کنار تمام امور روزمره خود بحث اخذ مجوز حرفه ای را در کنار سایر امور و حتی مهم تر از آن قرار بدهد و این موضوع را به صورت جدی تر پیگیری کند که مسائلی که از قبل با آن روبرو بودیم را سال جاری شاهد نباشیم.

رضا درویش نیز در جریان این جلسه گفت: یک سری مسائل و مسائلی از قبل وجود داشته که مشکل ساختاری است و باید این موارد مرتفع گردد. ما هم در کنار فدراسیون هستیم و هر موردی باشد، دوستان در کمیته های مختلف باشگاه کوشش می نمایند که این موانع رفع گردد.

وی اضافه نمود: فرایند خصوصی سازی خیلی به این شرایط یاری کرد که چارچوب ها رعایت و ساختارها نظام مند گردد. به عنوان مثال اگر مسائل اقتصادیاتی و انضباط اقتصادی که در یکی، دو سال اخیر حساسیت بیشتری به آن نشان داده شده است، از قبل وجود داشت، این مسائل الان برای باشگاه پرسپولیس به وجود نمی آمد و شما شاهد این مسائل نبودید و اگر این سختگیری و قانون مداری از گذشته بود، این بدهی های معوقه و این مسائل اقتصادی که باشگاه الان با آن دست به گریبان است، در کار نبود.

درویش در ادامه مطرح نمود: ما همیشه سعی می کنیم که قانون را لحاظ کنیم و عملکردمان براساس قانون باشد و در کنار فدراسیون فوتبال هستیم و سعی می کنیم مسائل مربوطه را رفع کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 شهریور 1401 بروزرسانی: 1 شهریور 1401 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1998

به "برگزاری نشست حرفه ای سازی باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست حرفه ای سازی باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید