تارتار: ما زنبورهای جنوب هستیم و به تیم های بزرگ نیش می زنیم

به گزارش اخبار ورزشی، سرمربی پارس جنوبی مسئولیت شکست برابر پرسپولیس را برعهده گرفت.

تارتار: ما زنبورهای جنوب هستیم و به تیم های بزرگ نیش می زنیم

به گزارش اخبار ورزشی مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: بازی سختی برای ما بود. پرسپولیس فینالیست آسیا بود و این همه طرفدار از این تیم حمایت می کردند. بازیکنان ما تجربه کافی برای مقابله پرسپولیس را نداشتند و تعدادی از بازیکنان ما برای اولین بارز بود که در آزادی بازی می کردند.

وی ادامه داد: زمین آزادی خیلی خوب نبود. می خواستیم پرسپولیس را از جلو پرس کنیم که تا حدودی موفق بودیم اما روی یکی از توپ ها که از پرس ما در رفت گل خوردیم. در نیمه دوم هم زمانی که 10 نفره بودیم گل دوم را خوردیم و روحیه خود را باختیم. بازیکن ما در بین دو نیمه نگفت که مصدوم است و با آغاز بازی خاطرنشان کرد که همسترینگش مشکل دارد. من مسئولیت این شکست را بر عهده می گیرم.

او افزود: ما می خواهیم نسبت به پارسال بهتر شویم و می خواهیم با این روند در لیگ پیش برویم اما بودجه ما قابل مقایسه با سایر تیم ها نیست و مسائل اقتصادی داریم. البته مدیران در کوششند که مسائل مالی برطرف شوند.

تارتار درباره حمایت طرفداران تیمش اظهار کرد: من دست طرفدارنم را می بوسم که تا اینجا برای حمایت از ما آمدند و حتی به شهرهای دورتر هم می آیند. من لقب زنبورهای زرد را ترجیح می دهم زیرا تیم ما به تیم های بزرگ نیش می زند.

او ادامه داد: بازی به گونه ای بود که قبل از گل اول، ما خوب بودیم. آنها را تحت کنترل داشتیم و کاملا بازی پایاپای بود. در نیمه دوم گل خوردیم و نظم تیمی را از دست دادیم. به پرسپولیسی ها تبریک می گویم که روز خوبی را پشت سر گذاشتند. بازیکنان ما تجربه لازم را نداشتند. بحث تیم ملی هم هست. از طرفداران عذرخواهی می کنم که شرمسار شان شدیم.

او در مورد بازی نکردن سیف اللهی از ابتدای بازی هم اعلام کرد: ما برای هر دو نیمه برنامه داشتیم و می خواستیم در نیمه دوم از سرعت او استفاده کنیم که گل خوردیم و برنامه هایمان به هم ریخت.

تارتار درباره برنامه هایش برای ادامه فصل هم گفت: ما کمبودهایی در پست های مختلف داریم. باید با همکارانم فکر کنیم و بازیکنانی جذب کنیم که به ما یاری نمایند. این موضوع در نیم فصل سخت است چون بازیکنان با تیم هایشان قرارداد دارند.

سرمربی پارس جنوبی در مورد حمایت از تیمش هم اظهارکرد: انصافا از سال گذشته خیلی سختی کشیدیم. نیم فصل اول هم سخت بود. با آمدن مهندس موسوی مسائل ما تا حدودی برطرف شد. درصد قابل توجهی از قرارداد بازیکنان پرداخت شده است. باید از او تشکر کنم. امیدوارم همه مسئولان استان به فکر این تیم باشند. ما تنها نماینده استان در لیگ برتر هستیم. دلخوشی مردم بوشهر تیم ماست. از همه کسانی که به ما یاری می نمایند تشکر می کنم.

او در مورد طعنه هایی که این روزها به پرسپولیس زده می گردد هم اعلام کرد: من قبول ندارم که داوری ها به نفع پرسپولیس است. داوری ما پاک است. من در گذشته ایراد می گرفتم و می گفتم که در بدنه داوری چیزهایی هست اما این روزها از داوری ها مطمئنم. حالا شاید اشتباهاتی هم باشد. بهترین کار این است که از سیستم VAR استفاده گردد تا حقی از تیمی ضایع نگردد. شبانه روز تیم ها کوشش می نمایند و سوتی اشتباه زحمات آنها را به باد می دهد. این در همه جای جهان هم هست. سیستم VAR اشتباهات را از پوشش می دهد.

تارتار در مورد شایعه مذاکره با میثم تیموری بازیکن استقلال هم اظهار کرد: به خودم اجازه نمی دهم در مورد بازیکن تیم دیگری صحبت کنم. او بازیکن استقلال است و اگر او را بخواهیم با باشگاه استقلال صحبت می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 26

به "تارتار: ما زنبورهای جنوب هستیم و به تیم های بزرگ نیش می زنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: ما زنبورهای جنوب هستیم و به تیم های بزرگ نیش می زنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید