خبرنگاران رییس هیات تنیس روی میز خراسان رضوی انتخاب شد

به گزارش اخبار ورزشی، مشهد- خبرنگاران- رییس هیات تنیس روی میز استان خراسان رضوی روز دوشنبه با آرای اعضای مجمع انتخاب رییس این هیات برگزیده شد.

خبرنگاران رییس هیات تنیس روی میز خراسان رضوی انتخاب شد

در مجمع انتخاب رییس هیات تنیس روی میز استان که با حضور تمامی 17 عضو مجمع برگزار گردید هاشم صحراگرد، عباس امیری، پویا پارسا، رمضانعلی محمودی گلستانی، زینب علی محمدی، وحید نیک فرجام، امیراصفیا امینیان و سید امیرکلایی نامزد شده بودند که امیری، صحراگرد و علی محمدی پیش از رأی گیری انصراف دادند.

در این مراسم پس از رأی گیری از اعضای مجمع انتخابی، محمودی گلستانی با کسب 10 رای از مجموع 17 رای ماخوذه مدت چهار سال به عنوان رییس هیات تنیس روی میز خراسان رضوی انتخاب شد.

بعد از بازنشستگی کاظم مستحقی راد رییس پیشین هیات تنیس خراسان رضوی در 22 مرداد ماه سال جاری رییس فدراسیون تنیس احمد کیفی را به عنوان سرپرست این هیات منصوب نموده بود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: در نیمه نخست سال جاری دو رییس هیات ورزشی این استان با برگزاری مجمع فوق العاده از سمت خود برکنار شدند.

فرزاد فتاحی اضافه نمود: یکی از این افراد حدود یکسال و دیگری کمتر از دو سال مشغول کار بودند.

وی ادامه داد: هر سال باید مجمع سالانه هیاتها برگزار و روسای هیاتها گزارش کار بدهند. در صورتی که روسای هیاتها نتوانند برنامه هاتی خود را اجرا نمایند با درخواست اداره کل و فدراسیون می توان آنها را بازخواست و عزل کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: روسای هیاتها نباید متکی به یاری اداره کل یا فدراسیون باشند بلکه باید از ظرفیت خیران و حامیان اقتصادی برای حمایت از قهرمانان خود استفاده نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1173

به "خبرنگاران رییس هیات تنیس روی میز خراسان رضوی انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رییس هیات تنیس روی میز خراسان رضوی انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید