خرید آپارتمان با وام 160 میلیونی در مناطق مرکزی تهران

به گزارش اخبار ورزشی، در ادامه مطالب مربوط به خرید آپارتمان های ارزان و مالی که با کمترین سرمایه نقدی در مناطق مختلف تهران می توان خرید، این بار به معرفی نمونه هایی در مناطق 6 و 7 می پردازیم.

خرید آپارتمان با وام 160 میلیونی در مناطق مرکزی تهران

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن چیست؟ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش مجله ی دلتا طبیعی است که مناطق شش و هفت از جمله مناطق متراکم و پرجمیعت است که از نظر دسترسی به شریان های حیاتی شهر، نقشی کلیدی در ارگانیسم شهری دارند. زندگی در این مناطق تابع متغیرهایی است که باید قبل از اقدام به خرید منزل مسکونی در آن، کمی مطالعه و تحقیق کرد.

از طرف دیگر می دانیم که هرچه به سمت مناطق جنوبی و پیرامونی شهر برویم، امکان خرید آپارتمان با سرمایه نقدی کمتر، افزایش می یابد. به این دلیل است که خیلی از خریداران مسکن ترجیح می دهند با کمی حرکت به سوی مناطق جنوبی یا کناری، آپارتمان های عظیم تری خریداری کنند.

در این نمونه ها هم استفاده از قابلیت ها و امکاناتی مثل وام های مسکن، خرید اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات خرید مسکن و نظایر آن، به عنوان بخشی از فرایند خرید آپارتمان مورد نظر بوده است.

در این جا بعضی از آپارتمان های مناسب با این استراتژی خرید خانه را از وب سایت ملکی جهانی دلتا (DELTA.IR) برای شما استخراج و معرفی نموده ایم که می تواند راهی برای خرید یک آپارتمان در تهران باشد.

در معرفی این موارد، داشتن مبلغ نقدی در حدود 150 تا 200 میلیون تومان از طرف متقاضی خرید مسکن، متصور است و مابقی مبلغ نیز باید به وسیله تسهیلات، تامین گردد.

نکته ای که در این جا هم باید یادآوری کنیم این است که در معرفی این ملک ها دریافت تسهیلات مسکن یکم روی آپارتمان هایی کمتر از 10 سال از عمرشان می گذرد امکان پذیر است که موارد معرفی شده این ویژگی را دارند.

آپارتمان هایی که باوام مسکن 160 میلیون تومانیدر مناطق مرکزی تهران می توان خرید:

منطقه شش تهرانhttps://goo.gl/Bdf1qn
مطقه هفت تهرانhttps://goo.gl/P2efnZ
منبع: پیام دلتا
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 782

به "خرید آپارتمان با وام 160 میلیونی در مناطق مرکزی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید آپارتمان با وام 160 میلیونی در مناطق مرکزی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید