اخبار اقتصادی

توسعه بازار ایران با جذب گردشگران خارجی

فم تور چین با حضور 9 توراپراتور چینی، ده ها فعال گردشگر داخلی، انجمن صنفی، تشکل های خصوصی و دولتی در هتل لاله تهران برگزار گردید.

23 خرداد 1398

اقتضائات وضع قوانین را فراموش نکنیم

به گزارش خبرنگاران، در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران احمد مسجدجامعی درخصوص لایحه مشخص عوارض تردد شبانه وسایل نقلیه باری در محدوده کامیون ممنوع شهر تهران در سال 98، با اشاره به این که شورا نمی تواند برای هدایت رانندگی مشخص تکلیف کند گفت: ما قانون گذار...

14 خرداد 1398

رئیس انجمن صنایع خوراک دام و طیور در گفت و گو با خبرنگاران: ارزش محصولات پروتئینی به 15 میلیارد دلار رسید، صنعت دام و طیور دومین صنعت اشتغالزای کشور

قدیری گفت: دولت باید برای برطرف مشکل انتقال پول اهتمام جدی داشته باشد تا بخش محصولات پروتئینی که دومین صنعت اشتغالزای کشور است و سال گذشته ارزش آن به 15 میلیارد دلار رسیده، در ورطه نابودی قرار نگیرد.

7 خرداد 1398

توزیع سبد حمایتی معیشت کارگران تا 72 ساعت دیگر

سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام نمود: با معین شدن آمار نهایی بیمه پردازان کارگری تامین اجتماعی، طی 72 ساعت آینده یاری معیشت مصوب به حساب بیمه پردازان تامین اجتماعی واریز خواهد شد.

5 خرداد 1398

بازگشت بیمه تکمیلی تمامی ایثارگران به بنیاد شهید

حسن نوروزی رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس در مصاحبه با خبرنگاران از بازگشت بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل و بازنشسته نهادها به بنیاد شهید اطلاع داد.

27 اردیبهشت 1398

تارتار: ما زنبورهای جنوب هستیم و به تیم های بزرگ نیش می زنیم

سرمربی پارس جنوبی مسئولیت شکست برابر پرسپولیس را برعهده گرفت.

19 اردیبهشت 1398

سوئیس میزبان علاقمندان به فرهنگ ادبیات و فرهنگ ایران

نشست های ادبی و ایران شناسی در قالب هفته ادبیات و فرهنگ ایران در سه شهر لوزان، نیون و ژنو در روزهای گذشته ،برگزار گردید.

13 اردیبهشت 1398

سنگینی سایه بختک بر سر شهر چالوس!

شهر چالوس نیز مانند بسیاری از شهرها به دلیل مهیا نبودن زیرساخت های لازم نتوانست آن گونه که باید و شاید در توسعه معابر و عدم تمرکز مراکز مهم در هسته شهر موفق گردد و ترافیک سنگین، سال هاست که همچون بختکی بر سر این شهر افتاده است.

10 اردیبهشت 1398

فعالیت 6 ساله یک کلاهبردار در قالب یک شرکت تجاری!

فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری متهم به جعل اسناد و دریافت تسهیلات بانکی 412 میلیارد ریالی اطلاع داد.

23 فروردین 1398

60 درصد بیماری های انسانی منشاء حیوانی دارد

آنالیز کارشناسان سازمان جهانی بهداشت در حوزه اروپا نشان می دهد که 60 درصد از تمامی بیماری های بشر منشاء حیوانی دارد.

15 فروردین 1398

چگونه لالیگا رقابتی ترین لیگ اروپا شد

پیت جنسن ، دوازده هفته از فصل 19-2018 لالیگا سپری شده و تنها چهار امتیاز شش تیم بالای جدول را از هم جدا می نماید. چه بر سلطه رئال مادرید و بارسلونا آمد؟ نویسنده دیلی میل با طرح سوال هایی و جواب دادن به آنها آنالیز می نماید که چطور لالیگا رقابتی ترین لیگ اروپا...

15 فروردین 1398