اخبار اقتصادی

400 تخت به ظرفیت اقامتی یزد اضافه می شوند

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، 400 تخت به ظرفیت اقامتی یزد اضافه می شوند.

26 خرداد 1400

برنامه ریزی برای نصب 2 هزار دوربین ثبت تخلف در جاده ها

رئیس سازمان راهداری با تاکید بر این که ارتقای ایمنی جاده ها دغدغه اصلی سازمان است از برنامه ریزی برای نصب 2 هزار دوربین ثبت تخلفات در جاده های کشور اطلاع داد.

19 خرداد 1400

خرید 60 میلیون دوز واکسن اسپوتنیک از روسیه

به گزارش خبرنگاران، کاظم جلالی در پاسخ به سوالی در مورد زمان بندی ارسال 60 میلیون دوز واکسن اسپوتنیک V به ایران، گفت: تحویل واکسن ها از خرداد ماه امسال شروع خواهد شد و بر اساس برنامه زمان بندی مورد توافق طرفین، تا خاتمه پاییز تمامی 60 میلیون دوز واکسن به...

8 خرداد 1400

رزمایش دریایی چین در دریای چین جنوبی، هشدار کیسنجر درباره خطر جنگ آمریکا با چین

خبرگزاری خبرنگاران- ارتش آزادی بخش خلق چین (PLA) روز یکشنبه اعلام نمود که ناوگروه هواپیمابر شاندونگ چین به تازگی در دریای چین جنوبی یک رزمایش نظامی انجام داده است.

5 خرداد 1400

یگان ویژه زنان پلیس راه اندازی می گردد

به گزارش خبرنگاران؛ سردار حسن کرمی در جمع کارکنان واحد زنان یگان های ویژه نیروی انتظامی، از عملیاتی شدن تعدادی از واحدهای زنان در یگان های ویژه سراسر کشور اطلاع داد و اضافه کرد: واحدهای عملیاتی زنان در تهران و 9 استان کشور در سه ماهه اول امسال عملیاتی...

4 خرداد 1400

8 کشته و 28 زخمی نتیجه چهارمین روز متوالی اعتراض ها در کلمبیا

هزاران نفر از شهروندان کلمبیا در اعتراض به تصویب قوانین مالیاتی جدید دولت برای چهارمین روز متوالی به خیابان ها آمدند؛ در جریان این اعتراضات و سرکوب پلیس، هشت نفر کشته و 28 نفر زخمی شدند.

2 خرداد 1400

احتمال رشد مالی دو رقمی در صورت برداشتن تحریم ها

شریف نظام مافی در خصوص امکان لغو تحریم ها علیه ایران و تاثیر آن بر اقتصاد کشور گفت: بر اساس اخباری که از وین می رسد، لغو تحریم ها وارد یک مرحله جدی شده است. برداشته شدن در مرحله اول می تواند ارتباطات بانکی ما را تسهیل کند و نهایتا پول های بلوکه شده ایران...

31 اردیبهشت 1400

کیفرخواست برای مداخله 30 میلیارد دلاری و فروش 60 تن طلا

دادستان عمومی و انقلاب تهران از صدور کیفرخواستی در رابطه با 30 میلیارد دلار مداخله ارزی و پیش فروش 60 تن طلای کشور به افراد بدون رعایت موازین قانونی و ارسال آن به دادگاه اطلاع داد.

31 اردیبهشت 1400

تعداد مجوزهای شروع فعالیت صنعتی حدود 50 درصد کاهش می یابد

تهران (پانا) - مدیر کل دفتر امور مالی و سیاست های تجاری وزارت صمت با تاکید بر لزوم تسهیل و تسریع فرآیند صدور مجوزها، کاهش تعداد مجوزها از 80 مورد به 45 مجوز را یکی گام های موثر در این راستا دانست.

25 اردیبهشت 1400

نمونه اولیه استارشیپ آماده آزمایش می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از ناسا اسپیس فلایت، پیش بینی می شود تست احتراق استاتیک استارشیپ SN15 روز سه شنبه به وقت آمریکا انجام شود. پرواز آزمایشی نمونه اولیه این موشک نیز زودتر از روز چهارشنبه انجام نخواهد شد.

24 اردیبهشت 1400

6300 هکتار مبارزه با آفت ملخ صحرایی انجام شد

تهران (پانا) - به گفته مدیرکل دفتر مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور از چهارم فروردین سال جاری تا به امروز، بیش از 6300 هکتار مبارزه با آفت ملخ صحرایی اجرا شده است.

21 اردیبهشت 1400

انتقاد از رویکرد برجامی دولت در عرصه فضای مجازی

رسول جلیلی در مصاحبه با خبرنگاران، در ارزیابی خود از عملکرد دولت و وزارت ارتباطات در حوزه فضای مجازی گفت: از نظر بنده به عنوان یک کارشناس آگاه در 3 منظر مرتبط با فضای مجازی شامل منظر دانشگاهی، منظر سیاستگذاری و نیز منظر حرفه ای و صنعتی، وضع دولت دوازدهم...

19 اردیبهشت 1400

سفیر تهران در پکن: غربی ها روابط استراتژیک چین با ایران را تهدیدی برای منافع خود می دانند

محمد کشاورز زاده در مصاحبه با یک روزنامه چینی، در اشاره به تبلیغات منفی غربی ها علیه سند برنامه همکاری جامع تهران و پکن، گفت آن ها روابط استراتژیک چین با کشوری مستقل مثل ایران را تهدیدی علیه خود می دانند.

16 اردیبهشت 1400

هزینه خرید وام مسکن در ابتدای 1400

خبرنگاران: در هفته سوم فروردین 1400 کانال قیمت خرید اوراق تسهیلات مسکن در مرز 50 هزار تومان قرار گرفته و نرخ سود تا محدوده 20 درصد تنزل یافت.

14 اردیبهشت 1400

به اضافه مستند سند جامع همکاری ایران و چین را آنالیز می نماید

برنامه تلویزیونی به اضافه مستند با نمایش مستند نظم جهانی به سبک چینی ها سند جامع همکاری ایران و چین را آنالیز می نماید.

14 اردیبهشت 1400

آیین نامه تضمین معاملات دولتی، اصلاح و ابلاغ شد

معاون اول رییس جمهور مصوبه مربوط به اصلاح آیین نامه تضمین معاملات دولتی را برای اجرا به وزارت اقتصاد و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.

11 اردیبهشت 1400

خبرنگاران پیگیری مسائل بنگاه های اقتصادی عامل تحقق شعار سال است

زاهدان- خبرنگاران- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: پیگیری و رفع مسائل بنگاه های اقتصادی مشکل دار و گره گشایی و تسهیل امور آنان برای صیانت از نیروی کار، حفظ فرصت های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید می تواند شعار سال 1400 را محقق...

8 اردیبهشت 1400

تاکید اتحادیه اروپا بر حمایت از فرایند سیاسی تونس

رئیس شورای اتحادیه اروپا بر حمایت این اتحادیه از فرایند دموکراتیک در تونس تاکید نمود.

6 اردیبهشت 1400

پاسخ توییتری ظریف به مقامات غربی: جای مجرم و قربانی عوض شده است! خبرنگاران

وزیر امور خارجه در توییتر نوشت: تحریف های بسیاری در خصوص آنچه برای احیای برجام باید انجام گردد، اجرا شده و کوشش شده جای قربانی و مجرم عوض گردد.

30 فروردین 1400

واکنش ها به صف واکسینه کرونا برای بیماران خاص ، چرا سایتی برای نوبت دهی طراحی نشده؟

به گزارش خبرنگاران، واکسیناسیون کرونا بیماران خاص از 11 فروردین 1400 شروع شده است. حالا اما با گذشت چند روز بیماران باید برای دریافت واکسن کرونا در صف بمانند. بعضی نیز نوبتشان نمی رسد و باید برای زمان دیگری ثبت نام نمایند.

29 فروردین 1400
تعداد: (419)