دادستان سابق منهتن: ترامپ باید به خاطر نحوه مدیریت کرونا با اتهام قتل درجه دو روبرو گردد

به گزارش اخبار ورزشی، دادستان سابق حوزه قتل در دادستانی منطقه ای منهتن معتقد است که پرونده ای برای متهم کردن رئیس جمهور آمریکا به قتل درجه دو به خاطر نحوه مدیریت پاندمی کرونا وجود دارد.

دادستان سابق منهتن: ترامپ باید به خاطر نحوه مدیریت کرونا با اتهام قتل درجه دو روبرو گردد

به نقل از یاهو نیوز، رابرت گوتلیب، دادستان سابق حوزه قتل در دادستانی منطقه ای منهتن گفت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در رابطه با پاندمی کرونا بسیار بی ملاحظه رفتار نموده و به همین خاطر باید قانونا برای مرگ دست کم تعدادی از مردم که تحت نظارت وی جان خود را از دست داده اند، مسئول شناخته گردد.

وی اضافه نمود: در نیویورک، یک فرد هنگامی که به طور بی ملاحظه و بی پروا باعث مرگ فرد دیگر گردد، به قتل درجه دو متهم می گردد. و یک فرد زمانی بی ملاحظه و بی پروا باتوجه به یک نتیجه یا شرایط عمل می نماید که از یک خطر اساسی و غیرقابل توجیه مطلع است و مطلعانه از آن چشم پوشی می نماید.

گوتلیب سپس اقدام به ارائه شواهد علیه رئیس جمهور می نماید.

وی گفت: ترامپ به گفته باب وودوارد از اوایل ژانویه می دانست که کووید 19 یک ویروس مرگبار بود که به وسیله افرادی که به این ویروس مبتلا هستند اما علائمی ندارند به وسیله هوا منتشر می گردد. از آن موقع به بعد، ترامپ مطلعانه خطر موجود را نادیده گرفته و در عوض یک کمپین نظام مند اطلاعات نادرست درباره کووید 19 انجام داده است.

گوتلیب سپس اضافه نمود: بعضی شهروندان عادی به خاطر به خطر انداختن سایرین با نقض قانون در برگزاری تجمعات در جریان همه گیری محاکمه شده اند؛ و اندازه این اجتماعات با تجمع کمپینی که رئیس جمهور ماه گذشته در نوادا برگزار کرد، ناچیز است.

او نتیجه می گیرد: ترامپ از ابتدا میان حفظ قدرتش و حفاظت از مردم، اولی را انتخاب کرد؛ مردمی که او قسم خورده از آن ها حفاظت کند. او مسئول مرگ آن هاست. این قتل است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1149

به "دادستان سابق منهتن: ترامپ باید به خاطر نحوه مدیریت کرونا با اتهام قتل درجه دو روبرو گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادستان سابق منهتن: ترامپ باید به خاطر نحوه مدیریت کرونا با اتهام قتل درجه دو روبرو گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید