محققان انگلیسی: زنان از عواقب مصرف الکل اطلاع ندارند

به گزارش اخبار ورزشی، نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد بیش از سه چهارم زنان انگلیسی از اینکه مصرف الکل منجر به بروز سرطان سینه می شود، اطلاعی ندارند.

محققان انگلیسی: زنان از عواقب مصرف الکل اطلاع ندارند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی اخبار ورزشی به نقل از دیلی میل، نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد بیش از سه چهارم زنان انگلیسی از اینکه مصرف الکل منجر به بروز سرطان سینه می شود، اطلاعی ندارند.

همچنین کارکنان وزارت بهداشت، بیمارستان ها و درمانگاه ها از اینکه به آنها هشدار دهند، هراس دارند.

محققان دانشگاه ساوت همپتون در یک پژوهش جدید دریافتند بسیاری از زنان الکل مصرف می کنند بدون آنکه از عواقب آن مطلع باشند؛ در سراسر جهان زنان از اینکه مصرف الکل بدن آنها را مستعد بروز انواع سرطان از جمله سرطان سینه می کند، اطلاعی ندارند.

کارشناسان علمی تأکید می کنند، فاکتورهای هورمونی، ژنتیکی و درنهایت محیطی به میزان قابل توجهی در شکل گیری سرطان سینه نقش دارند.

محققان دانشگاه ساوت همپتون می گویند، نتایج این پژوهش جدید از این جهت حائز اهمیت است که سرطان سینه جزو 10 بیماری شایع در انگلیس است؛ بنابراین داده های این بررسی باید به خوبی درک، منتشر و اطلاع رسانی شود.

براساس تحقیقاتی که اخیرا اجرا شده، مصرف الکل سطوح بالاتری از استروژن و دیگر هورمون های در ارتباط با سرطان سینه را فعال می کند.

https://www.dailymail.co.uk/health/article-7153425/80-women-dont-know-alcohol-causes-breast-cancer.html

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 16 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 145

به "محققان انگلیسی: زنان از عواقب مصرف الکل اطلاع ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محققان انگلیسی: زنان از عواقب مصرف الکل اطلاع ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید