نحوه انتخاب آزادکاران ایران در رقابت های جهانی زیر 23 سال تعیین شد

به گزارش اخبار ورزشی، شرایط انتخاب ملی پوشان کشتی آزاد ایران در رقابت های زیر 23 سال دنیا معین شد.

نحوه انتخاب آزادکاران ایران در رقابت های جهانی زیر 23 سال تعیین شد

به گزارش خبرنگاران، رقابت های کشتی زیر 23 سال قهرمانی دنیا طی روزهای 10 تا 16 آبان ماه به میزبانی کشور صربستان و در شهر بلگراد برگزار می گردد. شرایط برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در رده امید برای حضور در این مسابقات به توضیح زیر است:

57 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین علی قلی زادگان، مهدی ویسی، احمد محمدنژاد جواد و امیرحسین شامی که به صورت تک حذفی برگزار می گردد، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد رده امید درمی آید.

61 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین مجید داستان، داریوش ولی زاده، اسماعیل کریمی و محمدامین خسروی که به صورت تک حذفی برگزار می گردد، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

65 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین کیان محمودجانلو، پیمان نعمتی، محمد حیدری و محمد قاسمعلی که به صورت تک حذفی برگزار می گردد.، در تاریخ 16 مهرماه با حسن عبادی مسابقه می دهد و نفر برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

70 کیلوگرم: برنده مسابقه ما بین امیرحسین مقصودی، علی اکبر فضلی، محمد بخشی و حسین محمدآقایی که به صورت تک حذفی برگزار می گردد، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

74 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین سبحان کمک، امیرحسین متقی و محسن کوچ نژاد که به صورت دوره ای برگزار می گردد، در تاریخ 16 مهرماه با محمدصادق فیروزپور مسابقه داده و فرد برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

79 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین علی سوادکوهی، علیرضا کریمی، محمد شهبازنژاد و علی شکوری که به صورت تک حذفی برگزار می گردد، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

86 کیلگرم: برنده مسابقه مابین حسین نوری، سجاد غلامی، امیرحسین کاووسی و علی منصوری که به صورت تک حذفی برگزار می گردد به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

92 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین مهدی حاجیلوئیان، مبین عظیمی و حسین جلالی نژاد که به صورت دوره ای برگزار می گردد، در تاریخ 16 مهرماه با امیرحسین فیروزپور مسابقه داده و فرد برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

97 کیلوگرم: برنده مسابقه مابین علیرضا عبداللهی، امیرعلی آذرپیرا، سجاد عزیزی و علیرضا رکابی که به صورت تک حذفی برگزار می گردد، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

125 کیلوگرم: برنده مسابقه بین علیرضا اکبرپور، مهدی هاشمی، سالار حبیبی و مصطفی طغانی که به صورت تک حذفی برگزار می گردد، در تاریخ 16 مهرماه با عباس فروتن مسابقه داده و نفر برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

شرایط برگزاری مسابقه:

1- کلیه مسابقات در تاریخ 2 مهرماه و بدون ارفاق وزن برگزار می گردد.

2- مراسم وزن کشی ساعت 8 تا 8:30 و برگزاری مسابقات ساعت 11 همان روز است.

گفتنی است، رحمان عموزاد، امیرمحمد یزدانی، عرفان الهی، محمد نخودی و امیرحسین زارع به لحاظ شرایط سنی می توانند در مسابقات دنیای امید شرکت نمایند اما به علت توجه به نفرات بعدی و انتخاب ایشان در تیم بزرگسالان، از انتخاب این کشتی گیران صرف نظر شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1657

به "نحوه انتخاب آزادکاران ایران در رقابت های جهانی زیر 23 سال تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه انتخاب آزادکاران ایران در رقابت های جهانی زیر 23 سال تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید