پلاتینی، پاری سن ژرمن را به کوکاکولا تشبیه کرد

به گزارش اخبار ورزشی، رئیس پیشین اتحادیه فوتبال اروپا، باشگاه پاری سن ژرمن را با کمپانی چندملیتی کوکاکولا مقایسه کرد.

پلاتینی، پاری سن ژرمن را به کوکاکولا تشبیه کرد

به گزارش اخبار ورزشی، میشل پلاتینی در گفت وگو با شبکه خبری فرانس اینو فرانسه درباره شرایط حاکم بر فوتبال دنیا و تأثیر سرمایه گذاری بعضی باشگاه های بزرگ بر آن گفت: در فوتبال امروز شما می توانید با خرید بهترین بازیکنان، به قهرمانی برسید و همه چیز مبتنی بر ثروت است، اما متأسفانه پول فلسفه فوتبال را می کشد. وقتی شما رئیس یوفا هستید، می خواهید که تمام تیم ها در تورنمنت های تحت نظرتان شرکت نمایند و تمام تیم ها شانس قهرمانی در این تورنمنت ها را دارند، اما در حال حاضر کسب عنوان قهرمانی با شرایط موجود کمی پیچیده است.

رئیس پیشین یوفا در ادامه صحبت هایش با اشاره به سرمایه گذاری گسترده باشگاه پاری سن ژرمن که از سال 2011 با مالک قطری اش تبدیل به یکی از ثروتمندترین باشگاه های دنیا شده است، گفت: رئیس باشگاه پاری سن ژرمن قطری است، مدیر ورزشی این باشگاه برزیلی است، سرمربی این تیم آلمانی است، چند فرانسوی هم در این تیم هستند، اما چرا این تیم را پاری سن ژرمن صدا می زنند؟ 40 هزار نفر و تعداد زیادی طرفدار عاشق این باشگاه هستند، اما می توانستند این باشگاه را کوکاکولا یا هر چیز دیگری صدا بزنند!

پلاتینی که به مدت هشت سال ریاست اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) را برعهده داشت، در سال 2011 به دلیل پرداخت مبلغی که از آن به عنوان رشوه یاد شد، از ریاست یوفا تعلیق و در ادامه در سال 2015 از تمامی فعالیت های فوتبالی محروم شد. محرومیت او حالا به اتمام رسیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 470

به "پلاتینی، پاری سن ژرمن را به کوکاکولا تشبیه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلاتینی، پاری سن ژرمن را به کوکاکولا تشبیه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید