پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 13 بهمن 1400

به گزارش اخبار ورزشی، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده آسمان تهران نسبتا آفتابی پیش بینی می گردد. فردا 13 بهمن ماه 1400 آسمان تهران آفتابی و شاخص آلودگی هوا نیز در شرایط زرد خواهد بود.

پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 13 بهمن 1400

به گزارش خبرنگاران، طبق پیش بینی های هواشناسی امروز آسمان تهران ابری و همراه با رگبار و حداکثر و حداقل دما هم 8 و 1 درجه سانتیگراد است.

امروز آسمان تهران ابری و در بعضی ساعات توام با بارش پراکنده است و دما در طول شب از یک درجه به مرور و در طول روز به هشت درجه می رسد.

پیش بینی دمای هوای تهران در چند روز آینده؛ فردا حداکثر دما 10 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (13 بهمن ماه) آفتابی حداقل دمای 3 و حداکثر دمای 10 درجه سانتیگراد و طی روز پنجشنبه (14 بهمن ماه) ابری حداقل دمای 6 و حداکثر دمای 9 درجه سانتیگراد و برای روز آدینه (15 بهمن ماه) ابری و با حداقل دمای 6 درجه و با حداکثر دمای 14 درجه پیش بینی می گردد.

جدول دمای هوای تهران تا سه روز آینده را ببینید:

شرایط شاخص آلودگی هوای تهران امروز و فردا

کاهش تندی باد تا اواخر وقت امروز (12 بهمن ماه) همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی باعث افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد که به تبع آن برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی منطقه ها پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز سه شنبه (13 بهمن ماه) تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد، هرچند با افزایش تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت. کاهش تندی باد در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود.

با تداوم پایداری جوی تا اواخر وقت سه شنبه (13 بهمن ماه) و عدم وزش باد مؤثر، غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر منطقه ها پرتردد پیش بینی می گردد.

پیش بینی شرایط آب و هوای کشور تا چند روز آینده

سامانه بارشی در استان های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، اصفهان، فارس، ایلام، کرمانشاه، کردستان، زنجان، همدان، مرکزی، قم، شمال بوشهر، یزد، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی شمال کرمان و ارتفاعات و دامنه های البرز در استان های قزوین، البرز، تهران و سمنان موجب بارش می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1849

به "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 13 بهمن 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 13 بهمن 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید