چراغ سبز فدراسیون کشتی به استعفای عجیب محمد بنا

به گزارش اخبار ورزشی، به گزارش خبرنگاران، روز گذشته فصلی دیگر از سریال استعفاهای دوره ای محمد بنا از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی تکرار شد. تصمیمی که اهالی کشتی چندان با آن بیگانه نیستند و آقای خاص کشتی ایران را با این خصیصه می شناسند. گویا محمد بنا بعد از نشست اخیر خود با متولیان فدراسیون کشتی مبنی بر چگونگی برگزاری اردوهای تیم ملی به آن اهدافی که انتظار داشت، نرسید و به محض انتها جلسه، پیامکی مبنی بر قطع همکاری را برای علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ارسال می نماید.

چراغ سبز فدراسیون کشتی به استعفای عجیب محمد بنا

البته خبر استعفای محمد بنا زمانی منتشر می گردد که وی پیام دیگری در گروه واتس آپی اعضای کادر فنی کشتی فرنگی می نویسد و با اعلام قطع همکاری، از مربیان و همکاران خود حلالیت می طلبد.

تا این بخش از سریال آشنا و همیشگی استعفای محمد بنا، مورد جدیدی وجود ندارد، اما نکته حائز اهمیت در تصمیم اخیر آقای خاص، نوع رفتار فدراسیون کشتی با تصمیم به استعفای محمد بنا بود.

فدراسیون کشتی بر خلاف دفعات قبل که به محض اعلام نارضایتی محمد بنا از شرایط موجود و احتمال استعفای او، سعی در مرتفع کردن ابهامات و مسائل به هر قیمتی داشت، این بار واکنشی خنثی به قهر و استعفای محمد بنا نشان داد؛ واکنشی که گویای موضع و سیاست کلی و متفاوت فدراسیون کشتی در این برهه حساس و البته چراغ سبزی به استعفای محمد بنا تلقی می گردد.

شب گذشته چند ساعت بعد از انتشار خبر استعفای محمد بنا، رئیس فدراسیون در مصاحبه با بخش های مختلف خبری تلویزیون صراحتا اظهار داشت باید شفاف با مردم صحبت کرد و به تصمیمات یکدیگر احترام گذاشت.

علیرضا دبیر بی پرده و صریح راجع به پیامک محمد بنا اشاره نمود و گفت: وی به من پیام داد و اظهار داشت دیگر خسته شده و نمی تواند به همکاری ادامه بدهد. این مسائل در ورزش زیاد اتفاق می افتد. باید چند روزی صبر کرد تا فضا آرام تر گردد سپس جلسه بگذاریم و در این خصوص صحبت کنیم. محمد بنا هم برای من و هم جامعه کشتی عزیز است و خودش هم این را می داند.

در نگاه نخست به این واکنش فدراسیون کشتی، کاملا تعیین است استعفای محمد بنا چندان دور از ذهن نبوده و گویا در چند ماه گذشته بارها اقدامات و تصمیماتی مبنی بر استعفا از سوی محمد بنا اجرا شده است. در واقع می توان اینگونه به موضوع نگاه کرد که دیگر خبری از اصرار و مصلحت اندیشی فدراسیون برای نگه داشتن محمد بنا به هر قیمتی نیست و متولیان کشتی دست او را باز گذاشته اند که یا بماند و با شرایط کنونی به کارش ادامه دهد و یا در کمال احترام از سرمربیگری تیم ملی کنار برود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1074

به "چراغ سبز فدراسیون کشتی به استعفای عجیب محمد بنا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چراغ سبز فدراسیون کشتی به استعفای عجیب محمد بنا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید