آموزش ویژه به رانندگان سرویس مدارس، اما اینبار به صورت مجازی

به گزارش اخبار ورزشی، سرهنگ علی همه خانی از آموزش بیش از یکصد پیمانکار سرویس مدارس شهر تهران اطلاع داد و از برگزاری دوره اختصاصی رانندگان سرویس مدارس به صورت مجلزی گفت.

آموزش ویژه به رانندگان سرویس مدارس، اما اینبار به صورت مجازی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سرهنگ علی همه خانی ضمن بیان این خبر گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام آغاز سال تحصیلی جدید و شرایط بوجود آمده توسط ویروس منحوس کرونا، معاونت آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب، با دعوت از پیمانکاران سرویس مدارس شهر تهران، آن ها را در مورد نحوه فعالیت رانندگان سرویس مدارس در شرایط کنونی آموزش داد.

وی گفت: با عنایت به اینکه زمان واقعی قطع زنجیره کرونا بدرستی معین نیست پلیس راهور فاتب دست روی دست نگذاشته و با یک برنامه ریزی هدفمند و دقیق نسبت به بازآموزی قوانین هدایت و رانندگی به این قشر اقدام کرده است.

همه خانی اضافه کرد: در اولین مرحله و با دعوت از بیش از یکصد پیمانکار حوزه سرویس مدارس شهر تهران و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حضور کنندگان سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، در ستاد پلیس راهور فاتب، کلیه مطالب مربوط به شیوه نامه اجرایی سرویس مدارس و تمامی مواردی که می بایست از این طریق به گوش رانندگان سرویس مدارس رسانیده گردد به تمامی پیمانکاران یادآوری و بازآموزی گشت.

وی ادامه داد: از جمله موارد مهمی که در این کارگاه مورد تاکید و آموزش نهاده شد و تمامی رانندگان سرویس مدارس شهر تهران ملزم به اجرای آن می باشند، نصب اپلیکیشن تاکسیران است که تمامی رانندگان سرویس مدارس می بایست این اپلیکیشن را بر روی تلفن همراه خود نصب کنند.

همه خانی گفت: در این اپلیکیشن، دوره آموزشی خاصی که توسط پلیس راهور فاتب طراحی و به مرحله اجرا درآمده که جهت آموزش و تکمیل دوره این رانندگان گرامی بارگزاری گشته و تمامی رانندگان این حوزه می بایست این دوره را به صورت غیر حضوری و با سپری کردن و گذراندن محتویات آموزشی این نرم افزار به سرانجام برسانند.

همه خانی ادامه داد: با هماهنگی تاکسیرانی، پس از گذراندن این دوره آموزشی، از رانندگان سرویس مدارس در همان اپلیکیشن آزمون بعمل خواهد آمد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1050

به "آموزش ویژه به رانندگان سرویس مدارس، اما اینبار به صورت مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش ویژه به رانندگان سرویس مدارس، اما اینبار به صورت مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید