اجرای آلستار در نوفل لوشاتو از 27 دی ماه

به گزارش اخبار ورزشی، نمایش آلستار به نویسندگی داود پورحمزه و کارگردانی مهتاب شکریان از 27 دی ماه اجرایش را در نوفل لوشاتو شروع می نماید.

اجرای آلستار در نوفل لوشاتو از 27 دی ماه

به گزارش گروه فرهنگی اخبار ورزشی، نمایش آلستار به نویسندگی داوود پور حمزه، کارگردانی و تهیه کنندگی مهتاب شکریان و و تهیه کنندگی سرمایه گذاری مهرداد میرزا احمدی از 27 دی تا 12 بهمن در تماشاخانه نوفل لوشاتو روی صحنه می رود. هم زمان با انتشار پوستر آلستار عوامل نمایش هم معرفی شدند.

عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: بازیگران: (به ترتیب حروف الفبا) فائزه بالغ، نرگس پناه راد، فاطمه درویشی، شیما دهقان، سعید رهنورد، مبینا شامی، پیغام شهرتی، فاطمه طاهری، غزاله عبدالهی، مهرداد میرزا احمدی، فاطمه نایبی، کیمیا واژبخت، جهان یارحیدری

در خلاصه نمایشنامه آمده است: ترانه ای که از دل سرکوب و بغض و عقده های سرباز کرده بوجود می آید. زخم هایی که به شکل دومینو بر پیکر تمام جامعه و افرادش می نشیند. داستان دختری که برای رهایی از ناهنجاری خانوادگی و محیطی از منزل می گریزد با آرزوی یافتن ماوایی که بتواند رشد کند و محبتی که پدر و مادر بی مسئولیتش از و دریغ کرده اند، را بیابد...

* دو اجرای انتهای آقای اشمیت کیه؟!

سهراب سلیمی، کارگردان نمایش آقای اشمیت کیه؟ درباره اجرای این نمایش گفت: به نمایندگی از گروه اجرایی این نمایش اعلام می کنم به دلیل مهیا نبودن بستر و شرایط عمومی موجود در جامعه، دو اجرای (پنجشنبه و آدینه، 26 و 27 دی ماه) این نمایش، اجرا های انتهای در تماشاخانه جوانمرد است و در صورت مهیا شدن امکان اجرا در زمانی بهتر و تماشاخانه ای دیگر، با اطلاع رسانی از قبل اجرای خود را تکمیل خواهیم کرد.

*فیلم سازی عبدالله علیمراد در کانون با جانشین

عبدالله علیمراد، کارگردان صاحب نام انیمیشن ایران کارِ ساخت تازه ترین اثر خود را با عنوان جانشین، در کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان آغاز کرده است. فضای کلی این انیمیشن که تهیه کنندگی آن را کانون پرورش فکری بر عهده دارد، به نوعی ورود ماشین به زندگی انسان هاست.

علیمراد درباره فرایند فراوری جانشین گفت: حدود دو ماه است که کار خود را آغاز کرده ایم و این انیمیشن در مرحله طراحی و ساخت و ساز شخصیت ها است.

وی درباره قصه این انیمیشن، شرح داد: داستان جانشین به این شکل است که شتر عصاری مریض می گردد و عصار که موتوری قدیمی دارد، آن را جایگزین شتر می نماید. بعد از مدتی حال شتر خوب می گردد...

علیمراد درباره گروه سنی مورد نظر برای این انیمیشن، گفت: مخاطب جانشین گروه سنی پنج سال به بالاست. وی درباره زمان انتها فراوری انیمیشن جانشین تأکید کرد: تمام کوشش خود را می کنیم تا 10 ماه آینده ساخت جانشین تمام گردد.

آخرین انیمیشن ساخته شده از سوی علیمراد در کانون کشاورز و ربات نام دارد که در سال 1389 فراوری شد. بهادر، کوه جواهر، قصه های بازار و یکی کم است از دیگر آثار خاطره انگیز این کارگردان باسابقه هنر انیمیشن ایران است که با استقبال فراوان بچه ها و نوجوانان روبرو شده و جایزه های فراوانی را از جشنواره های داخلی و خارجی کسب کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 642

به "اجرای آلستار در نوفل لوشاتو از 27 دی ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای آلستار در نوفل لوشاتو از 27 دی ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید