ایرلاین هایی که به استانبول پرواز دارند

به گزارش اخبار ورزشی، استانبول یکی از شهرهای مهم ترکیه است که با وجود مسافت نزدیک به ایران گردشگران ایرانی زیادی به این شهر سفر می نمایند. در صورتی که قصد دارید پرواز استانبول را برای سفر خود رزرو کنید، با شیوه خرید اینترنتی می توانید این کار را به سادگی انجام دهید. ایرلاین های متعددی از جمله معراج ایرلاین، کیش ایرلاین و شرکت هواپیمایی پگاسوس به مقصد استانبول پرواز دارند. جهت رزرو این ایرلاین ها می توانید نوع ایرلاین و کلاس پرواز خود را انتخاب نمایید.

ایرلاین هایی که به استانبول پرواز دارند

از سفر با تور استانبول لذت ببرید.

پرواز استانبول

استانبول یکی از شهرهای مهم ترکیه است که در بین دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است. این شهر دوست داشتنی سرشار از جاذبه های زیبا است و سالانه گردشگران زیادی از نقاط مختلف جهان جهت بازدید از این جاذبه های رنگارنگ، راهی استانبول می شوند. این شهر دارای کلیساها و بناهای تاریخی متعددی است و از جمله جاهای دیدنی آن می توان به مسجد کبود، ایاصوفیه، کاخ های امپراطوری عثمانی و قصر توپکاپی اشاره نمود. استانبول یک مقصد ایده آل برای افرادی است که برای کار و یا سفر خانوادگی به این شهر سفر می نمایند. این شهر ترکیبی از تاریخ و مدرنیته است و یک شهر بسیار شگفت انگیز است. در صورتی که قصد سفر به این شهر را دارید، با رزرو پرواز استانبول می توانید بلیط خود را خریداری نموده و نهایت لذت را از سفر خود ببرید. پرواز استانبول از چند شهر ایران انجام می گردد.

قیمت بلیط پرواز استانبول

سفر به استانبول مشابه دیگر مسیرهای پروازی دارای هزینه ای خواهد بود. هزینه سفر به استانبول و بلیط هواپیما این شهر با توجه به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی که برای سفر خود انتخاب می کنید، کلاس پروازی و ساعت حرکت متغیر می باشد. بسیاری از فروشندگانی که عرضه بلیط هواپیما استانبول را انجام می دهند، به منظور رقابت با سایر فروشندگان، بلیط استانبول را با قیمت مناسب به فروش می رسانند. چون نوسانات بالا می باشد و همچنین به دلیل اینکه قیمت بلیط هواپیما استانبول ثابت نمی باشد، برای پرواز استانبول نمی توان یک قیمت دقیق در نظر گرفت.

در صورتی که می خواهید از قیمت پرواز استانبول و دیگر هزینه های لازم برای سفر به این شهر اطلاع پیدا کنید، به وسیله وارد شدن به سایت های فروش بلیط استانبول می توانید بلیط های مختلف را به همراه قیمت های آنها مشاهده کنید. در بسیاری از موارد بلیط هواپیما استانبول با قیمت بسیار مناسبی به فروش می رسد. علت این امر فاصله نزدیک استانبول به ایران، عرضه هتل های مختلف استانبول و تور استانبول در میان آژانس های مسافرتی ایران می باشد که موجب کاهش قیمت و هزینه های سفر می گردد. همچنین در شهر استانبول قیمت غذا، هزینه حمل و نقل و قیمت تفریحات بسیار کم است، از این رو سفر به این شهر با قیمت مناسب صورت می گیرد. مسافران ایران از سفر به استانبول به دلیل قیمت مناسب و مکان های تاریخی و زیبایی که این شهر دارد نهایت لذت را می برند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول

در جهانی امروزی با وجود اینترنت و گستردگی که در زمینه های مختلف پیدا نموده است، بلیط هواپیما استانبول را خیلی ساده و به روش اینترنتی می توان خریداری کرد. خرید اینترنتی این بلیط دارای مزایای بسیار زیادی است که افرادی که متقاضی این بلیط هستند می توانند از آن بهره مند شوند. با عرضه اینترنتی شما دیگر نیازی نیست در آژانس های مسافرتی حاضر شوید و از این طریق در هزینه های رفت و آمد شما صرفه جویی می گردد و این بلیط را با سرعت بالاتری می توانید تهیه کنید. همچنین در خرید آنلاین بلیط استانبول امکان انتخاب کلاس پروازی، نوع ایرلاین و همچنین خدمات مختلف ایرلاین ها برای مسافران وجود دارد. شما خیلی ساده با وارد شدن به سایت پس از اینکه مبدا و مقصد سفر خود را مشخص کردید، با انتخاب تعداد مسافران و نوع پرواز می توانید این بلیط را در انواع سیستمی یا چارتری تهیه کنید و با زدن تاریخ رفت یا تاریخ رفت و برگشت خرید بلیط پرواز استانبول را انجام دهید.

رزرو بلیط هواپیما استانبول

در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما استانبول امکان انتخاب موارد مختلفی برای مسافران وجود دارد. شما با وارد شدن در سایت خیلی ساده با مشاهده قیمت بلیط می توانید مواردی مانند ساعت پرواز، مدت زمان پرواز و نام هواپیمایی که می خواهید با آن سفر کنید را مشخص نموده و پس از اینکه بلیط مورد نظر برای پرواز استانبول را مشخص کردید این بلیط را جهت سفر خود رزرو نمایید. رزرواسیون آنلاین بلیط استانبول بسیار راحت و ساده است و مشتریان دغدغه ای بابت حضور در آژانس ندارند. حتی شما می توانید بر اساس ایرلاینی که مد نظر دارید، بلیط خود را رزرو و یا خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی استانبول

آتاتورک نام فرودگاه بین المللی است که در شهر استانبول می باشد. این فرودگاه در کشور ترکیه به لحاظ مقصد سفرها، حرکت هواپیما و تعداد مسافران دارای اهمیت بسیار زیاد است. به دلیل حجم بالای مسافران و گردشگرانی که به این فرودگاه می آیند در سال 2015 میلادی یازدهمین فرودگاه پرتردد جهان معرفی گردید. از نظر میزان ترافیک و پایانه حمل و نقل بین المللی، فرودگاه آتاتورک استانبول رتبه دهم در جهان را از آن خود نموده است. این فرودگاه در فاصله 24 کیلومتری از شهر استانبول قرار گرفته است.

ایرلاین های پرواز استانبول

ایرلاین های مختلفی وجود دارند که پرواز به استانبول را انجام می دهند. با انتخاب این ایرلاین ها می توانید بهترین گزینه را جهت سفر انتخاب نمود. بعضی از ایرلاین ها دارای قیمت بسیار مناسبی هستند و در روز بیشترین میزان پرواز را به این شهر دارند. از جمله این ایرلاین ها می توان ترکیش ایرلاین را نام برد.

لیست ایرلاین های پرواز استانبول

در اینجا به معرفی بعضی از مهمترین ایرلاین هایی که به سوی استانبول پرواز می نمایند، خواهیم پرداخت. با مقایسه این ایرلاین ها می توان مطمئن ترین آنها را جهت سفر خود انتخاب کرد.

معرفی هواپیمای ایرباس آ 320 نئو: این ایرلاین یکی از معروف ترین ایرلاین های ایران است که در هر روز هفته پرواز دارد و می توان به وسیله آن به استانبول سفر کرد.

معراج ایرلاین یکی دیگر از ایرلاین های داخلی کشورمان می باشد. این ایرلاین به دلیل تاخیر بسیار کم، مشهور است و دارای امکاناتی مانند میزان بار مجاز برای هر مسافر است. در پروازهای اکونومی که به مقصد استانبول انجام می گردد، این ایرلاین دارای کمترین قیمت است.

ترکیش ایرلاین یکی دیگر از ایرلاین هایی است که به مقصد ترکیه پرواز دارد. کلاس های پروازی که این ایرلاین ارائه می دهد، کلاس های پروازی اکونومی و بیزینس می باشند که مسافران می توانند یکی از این کلاس ها را انتخاب نمایند. هواپیماهایی که دارای پرواز بین المللی در این ایرلاین هستند، ایرباس است که ساعت پرواز آن در ساعت اولیه صبح می باشد. این ایرلاین برای فرودگاه آتاتورک استانبول پرواز دارد.

زاگرس ایرلاین از جمله ایرلاین هایی است که دارای امکانات متعددی برای مسافران است و برای پرواز به استانبول حداقل باری که مسافران می توانند داشته باشند، 25 کیلوگرم می باشد. پرواز اکونومی این ایرلاین با ایرباس 320 صورت می گیرد.

هواپیمایی پگاسوس یکی دیگر از ایرلاین های مشهوری است که به سوی ترکیه پرواز می نماید. این ایرلاین پرواز به استانبول را به مقصد فرودگاه صبیحا گوکچن انجام می دهد. این شرکت هواپیمایی میزان بار مجازی که برای هر مسافر در نظر می گیرد، 20 کیلوگرم می باشد. در صورتی که می خواهید پرواز استانبول را برای سفر خود رزرو کنید به وسیله هر یک از این ایرلاین ها می توانید به این شهر سفر کنید. در خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول می توانید نوع ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

منبع: دلتابان
انتشار: 17 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 426

به "ایرلاین هایی که به استانبول پرواز دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرلاین هایی که به استانبول پرواز دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید