ترامپ: ما در چه کشوری زندگی می کنیم، این چه انتخاباتی است؟

به گزارش اخبار ورزشی، تهران (پانا) رئیس جمهوری آمریکا در اولین مصاحبه بعد از انتخابات این کشور اظهار کرد آمریکا شاهد بزرگترین عملیات تقلب است و ماشین های رای گیری هزاران رای را به جای من به جو بایدن منتقل کردند.

ترامپ: ما در چه کشوری زندگی می کنیم، این چه انتخاباتی است؟

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در گفت وگو با شبکه فاکس نیوز اظهار کرد، رهبران خارجی با نامزد دموکراتی که پیروز انتخابات اعلام شد، تماس گرفتند و به او گفتند، این انتخابات شاهد بیشترین آشوبی بوده که تا به امروز دیده اند.

ترامپ اظهار کرد، افرادی را می شناسد که دو یا سه یا چهار برگه رای پستی دریافت نموده اند. این انتخابات جعلی است و تقلب گسترده ای اتفاق افتاده است. عظیمترین تقلبی که کشورش شاهد بوده است.

ترامپ ادامه داد، بیش از 74 میلیون رای به دست آورده و بایدن به 80 میلیون رای دست نیافته است.

او باز هم گفت، این انتخابات کاملا تقلبی است.

رئیس جمهوری آمریکا اشاره نمود، صدها دلیل و مدرک مکتوب خطی در تایید آنچه می گوییم داریم اما دادگاه ها و قضات آنها را قبول نکردند. ما در چه کشوری زندگی می کنیم؟ این چه انتخاباتی است؟

ترامپ اضافه نمود، آنچه در جورجیا رخ داد، فاجعه است، فرماندار جورجیا ننگ است او اشتباه کرد که روزی او را تایید کرد.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: باید به سرعت حرکت کنیم هرگز از تاریخ هایی که از آنها برای مشخص پیروز صحبت می نمایند، صحبت نخواهم کرد.

ترامپ این سوال را عنوان نمود چطور بایدن بر هیلاری کلینتون فزونی می یابد و از آرایی که باراک اوباما در ایالت های جنجالی به دست آورد بالاتر رفت حتی بین آمریکایی های سیاه پوست؟ تعدادی از مرده ها رای دادند، این یعنی کسی به جای آنها رای داد این قصه طولانی است و تقلبی علیه اراده ملت آمریکا روی داد.

او افزود: هیچ کس نزد من نیامد که بگوید دفتر تحقیقات فدرال افرادی را که دست به تقلب در انتخابات زدند، بازداشت کرد. او رسانه ها و شرکت های تکنولوژی را به مشارکت در فساد گسترده در فرایند انتخابات متهم کرد و گفت: آنچه رخ داد دردسر و مسئله ای برای کشور ماست.

ترامپ تاکید نمود: به رغم این که ما ادله گسترده و فزونین وکلا را داریم اما مساله من به عنوان رئیس جمهوری آمریکا سخت است که به دادگاه عالی برسد. ما وکلایی عظیم داریم اما به دلیل تهدیدات شنیع عقب نشینی کردند.

او درباره این که آیا مشاور خاصی برای تحقیق در مسائل انتخابات مشخص خواهد نمود یا نه، گفت: بله به یک دادستان کل ویژه فکر خواهم کرد.

ترامپ توضیح داد، اگر مجددا انتخاب گردد توافقی سریع با ایران ایجاد خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1232

به "ترامپ: ما در چه کشوری زندگی می کنیم، این چه انتخاباتی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: ما در چه کشوری زندگی می کنیم، این چه انتخاباتی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید