تعطیلی 47 پاساژ و مجتمع تجاری در قم

به گزارش اخبار ورزشی، خبرنگاران/قم معاون دانشگاه علوم پزشکی استان قم از تعطیلی 47 پاساژ و مجتمع تجاری در قم به دلیل عدم رعایت موازین فاصله گذاری اجتماعی خبرداد.

تعطیلی 47 پاساژ و مجتمع تجاری در قم

به گزارش اخبار ورزشی به نقل از دانشگاه علوم پزشکی استان قم، دکتر محبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: مرکز بهداشت استان قم در طرح فاصله گذاری هوشمند از روز آدینه 22 تا ظهر سه شنبه 26 فروردین، 9 هزار و 150 مورد بازرسی را توسط 80 کارشناس و بازرس بهداشت محیط و حرفه ای انجام داده است.

وی اضافه کرد: طی این مدت 47 پاساژ و مجتمع تجاری، 17مورد فست فود و اغذیه فروشی، 8 رستوران، 4 باشگاه ورزشی، 4 مورد گیم نت، 7 مورد طباخی و جگرکی و 2 مورد حمام تعطیل شده است.

وی توضیح داد: تیم های سلامت محیط و کار ناظر بر رعایت اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند با تمام توان در حال فعالیت هستند به گونه ای که در یک شیفت 3 هزار و 560 مورد بازدید انجام دادند که هزار و 980 مورد از اصناف با رعایت پروتکل های بهداشتی مربوط به صنف خود، در حال فعالیت بوده و تنها 569 مورد اقدام به ثبت صنف خود در سامانه نموده بودند.

معاون دانشگاه علوم پزشکی استان قم بیان نمود: در این بازدیدها تذکرهای لازم و لزوم ثبت نام اصناف در سامانه salamat.gov.ir ارائه شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 837

به "تعطیلی 47 پاساژ و مجتمع تجاری در قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی 47 پاساژ و مجتمع تجاری در قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید