حرف های جالب منصوریان بعد از رجحان تراکتور برابر مس

به گزارش اخبار ورزشی، علیرضا منصوریان بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل مس رفسنجان در نشست خبری گفت: نمی خواهم مثل بعضی مربیان که برنده می شوند بگویم خوب بودیم و تمام موقعیت ها مال ما بود. ما بازی پایاپای با مس رفسنجان داشتیم. در سه بازی گذشته فقط مقابل سپاهان چنین بازی پایاپایی را داشتیم و در بازی های دیگر تیم برتر بودیم و حریفان را تحت فشار گذاشته بودیم. می دانستم مس تیم دونده ای است. من و ربیعی وجه مشترک داشتیم هر دو تحت فشار بودیم، ولی من بیشتر تحت فشار بودم، زیرا باید جوابگوی 30 تا 35 میلیون طرفدار ترک زبان باشیم. تجربه تیم قلعه نویی باعث شد که مس مقابل گل گهر بازنده گردد. امروز باید بگویم تجربه محمد عباس زاده باعث برنده شدن ما شد. اگر مس از شانس های گلزنی خود در نیمه دوم استفاده می کرد عرصه به ما فوق العاده تنگ می شد.

حرف های جالب منصوریان بعد از رجحان تراکتور برابر مس

وی اضافه نمود: وقتی می بینید که بازی ها با یک گل تمام می گردد به این دلیل است که هواداری نیست که تیم های عقب مانده را رو به جلو فرا بخواند بازی بدون تماشاگر مثل بازی محبت آمیز است، اما مدرن تر و با انضباط تر است. به هر دو تیم تبریک می گویم حریف ما را تحت فشار گذاشت. ما استرس بیشتری داشتیم و به بازیکنان هم گفتم که قرار نیست زیبایی فوتبال همواره وجود داشته باشد. تفاوت ما با مس رفسنجان گلی بود که زدیم و اشکان و حاج صفی را در میانه میدان داشتیم ما یک خانواده هستیم و برای طرفداران می جنگیم و این برد را به خانواده بازیکنان و طرفداران تراکتور در سراسر کشور تقدیم می کنیم این برد ناقابل است. نسبت به عملکردمان در جدول شرمسار ایم.

منصوریان مطرح کرد: اصول حرفه ای می گوید در خصوص سرمربی حریف صحبت نکنید، ولی من به خودم اجازه صحبت در خصوص همکارم می دهم. از مسئولان مس می خواهم این مربی را نسوزانند من در بادران تهران با ربیعی دوست شدم. این تیم مس در لیگ برتر خواهد ماند. ربیعی مربی زحمتکش و پرجنب و جوشی است مهم ترین مساله این است که در فضای علمی ورود نموده و این شانس را از این مربی نگیرند. با این مربی نتیجه می گیرید حرف دل محمد را من باید بزنم، چون در سن و سال کمتر چنین دردی را تجربه کردم و ببخشید که من دخالت کردم.

وی در خصوص اینکه هجمه نسبت به تیم مس وجود دارد، گفت: من دوباره ورود می کنم به این مساله. تیم ربیعی وقتی به لیگ برتر آمد 10 -12 بازیکن خوب لیگ رجحان آورده آن ها زمان می خواهند تا مثل زنجیر های کوچک بهم وصل شوند و یک زنجیر عظیم و محکم تشکیل بدهند. خم رنگرزی نیست که یکدفعه تیم آماده گردد. تیم هایی که به لیگ برتر می آیند محکوم به ماندن هستند و بهترین نتیجه شان ماندن در لیگ برتر است و این بهترین نتیجه برای ربیعی است البته تیم ربیعی می ماند و به کمرکش جدول می رسد.

منصوریان توضیح داد: هر وقت خواستید هجمه کنید به آن فکر کنید به روزی فکر کنید که او تیم را به لیگ برتر آورد به خاطر کرونا تماشگر نیست، اما با حضور استقلال و پرسپولیس و تراکتور بعد از کشف واکنس تماشاگر زیادی را در استادیوم شاهد خواهیم بود. حیف است این زحمات نادیده گرفته گردد. من در سن 39 و 40 سالگی این تلخی و ناکامی را تجربه کردم هر وقت مدیران و تشکیلات پشت سر مربی ایستادند مربی پیروز شده است من همواره در آن مقطع در تیم نفت تهران ممنون قنبرزاده و اهیات مدیره هستم، اما 4-5 هفته اول با نتیجه نگرفتن بخت ما را بستند. از سعید آذری هم تشکر کنم که سه چهار هفته اول نتیجه نگرفتم و خجالت می کشیدم او را نگاه کنم، اما او به خانه من می آمد و هر روز. حیف است ربیعی را از دست بدهید.

وی در خصوص درگیری آخر مسابقه گفت: من و ربیعی و همه مربیان کوشش می کنیم برنده شویم از جمله مربیانی هستم که خط فنی را رعایت نمی کنم. سه نفر پشت سرم ایستادند که بگویند علی خط را رد کردی! حاج علی خط را رد کردی حتی در لیگ قهرمانان تا کرنر رفتم. چیزی بین من و داور نبود تا ببینم خودش چه می خواهد بگوید و داور تحت فشار است و انسان است و داور سیستم کامپیوتری نیست که بخواهد بازی را کنترل کند. در خصوص اعتراضم به کارت زرد فکر کردم داور خویشتنداری می نماید به من کارت زرد نمی دهد، اما داور جوانی کرد و به من کارت زرد نشان داد و مساله ای نیست. آقای تارخ اوانتاژ های خوبی داد و یاری داور سمت راست ما 7 کیلومتر دوید. تیم داوری فوق العاده خوب بود. دوست داریم برنده شویم و گاهی از کوره هم در می رویم هر مساله ای بود درون زمین بود. داوران پول نمی گیرند فحش که می شوند توهین می شنوند، خوشبختانه تماشاگر نداریم ما اگر چیزی بگوید عکسش را در اینستاگرام می گذارند و نمی تواند با خانواده اش هم بیرون برود. سنم بالا رفته و از داوران عظیمترم و باید خویشتنداری کنم. من دیشب 49 سالگی را فوت کردم و وارد 49 سالگی شدم باید بیشتر خویشتنداری کنم و از خلیفه و نظری هم تشکر می کنم.

منصوریان در خصوص چمن مصنوعی استادیوم مس رفسنجان گفت: به ربیعی هم قبل از بازی گفتم چمن مصنوعی فوق العاده خوب است، اما برای صنعت مس بد است. انشاءالله این چمن را برای پیشکسوتان بگذارید تا آن ها بازی و صفا نمایند.

وی درباره اینکه عباس زاده در چمن مصنوعی مازندران بازی نموده گفت: الان عباس زاده روی این چمن مصدوم شد، اما زمین چمن نسبت به مازندران ومبلی لندن است. زمین صاف است، اما چمن بازیکن را می برد و رباط آسیب می بیند. انشاءالله به لطف پرودگار در لیگ برتر بمانید. این مسابقه یک گل بیشتر نداشت اگر مس زودتر گل می زد ما دو برابر رفسنجان افت می کردیم.

منبع: فرارو
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1226

به "حرف های جالب منصوریان بعد از رجحان تراکتور برابر مس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های جالب منصوریان بعد از رجحان تراکتور برابر مس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید