سلامتی و پزشکی

غولِ چینی از اپل و سامسونگ جلو زد

خبرنگاران : هوآوی در سایه شیوع بیماری همه گیر کرونا پس از تبدیل شدن به بزرگترین فروشنده تلفن های هوشمند در دنیا، حالا برای یک فصل دیگر نیز رشد درآمد را تجربه کرد.

6 آذر 1399

هشدار صدها اقتصاددان نسبت به ریاست جمهوری مجدد ترامپ

خبرنگاران : بیش از 700 اقتصاددان از جمله هفت برنده جایزه نوبل در نامه سرگشاده ای شدیدا نسبت به انتخاب مجدد دونالد ترامپ به ریاست جمهوری با استناد به آنچه که آنها حمله پایدار او به دموکراسی، نحوه پاسخ دهی ناشیانه او به...

4 آذر 1399

کرونا در اروپا، آمار قربانیان اروپایی از مرز 250 هزار نفر گذشت

جدیدترین خبرها از اروپا از عبور آمار قربانیان کرونایی در اروپا از مرز 250 هزار نفر خبر می دهد.

2 آذر 1399

مهلت ثبت نام آزمون فلوشیپ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 14 آبان ماه پایان می یابد

آزمون پذیرش دستیار تکمیلی تخصصی فلوشیپ دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 20 آبان ماه برگزار می شود و داوطلبان تا 14 آبان فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

2 آذر 1399

مانور پادشاه سعودی روی اصلاحات و حمایت از مشارکت زنان در تصمیم گیری ها

پادشاه عربستان از شروع فرایند اصلاحی در این کشور برای توانمندسازی زنان و حمایت از مشارکت آنها در تصمیم گیری ها اطلاع داد.

1 آذر 1399

تبدیل برج میلاد به مرکز دیپلماسی فرهنگی

معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به تصویب طرح جدید برج میلاد در کمیسیون ماده 5 اعلام نمود: شهرداری تهران برای 120 هکتار محدوده جدید برج میلاد، چشم انداز ایجاد مرکز دیپلماسی فرهنگی ترسیم نموده است.

1 آذر 1399

تاثیراقتصاد چینی بر رشد ایران در سال 2021

دو روز پیش، صندوق بین المللی پول (IMF) در آخرین گزارش خود شرایط مالی کشور های منطقه خاورمیانه و آسیای مرکزی را مورد آنالیز قرار داد و بیان کرد بخش بزرگی از کشور های منطقه خاورمیانه و از جمله ایران، سال آینده شرایط مالی بهتری را تجربه خواهند کرد.

30 آبان 1399

معرفی بهترین ویزاهای فریلنس در اروپا - بخش پایانی

این مقاله در ادامه مقالات قبل معرفی بهترین ویزاهای فریلنس در اروپا و آخرین بخش این موضوع می باشد و با تعداد دیگری از کشورهای اروپایی و ویزاهای مختلف آن آشنا می شوید تا بتوانید مناسب ترین ویزای خود را جهت انجام کار فریلنس در اروپا انتخاب نمایید.

29 آبان 1399

روش برقراری ارتباط موثر با همه کس در همه جا

روش برقراری ارتباط و برقراری ارتباط موثر با دیگران و انواع شیوه های ارتباطی و حفظ ارتباط موثر و موانع بوجود آمدن ارتباط موثر را ببینید.

26 آبان 1399

شما نظر دادید: ابتلای ترامپ به کرونا فضای ذهنی رای دهندگان را عوض کرد

کاربران خبرنگاران معقتد هستند که ابتلای ترامپ به کرونا به نفع او بود.

23 آبان 1399

بایدن: اگر ترامپ هنوز کرونا داشته باشد مناظره دوم نباید برگزار گردد

نامزد دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت در صورتی که ترامپ همچنان کرونا داشته باشد مناظره انتخاباتی دوم نباید برگزار گردد.

21 آبان 1399

جان باختن 70 بیمار بر اثر کرونا در 24 ساعت گذشته در تهران

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: متأسفانه تعداد فوتی ها در 24 ساعت گذشته در تهران که با تشخیص کرونا فوت شده اند، 116 نفر بودند که البته تست کرونای 70 نفر از مجموع 116 نفر، مثبت بوده است.

19 آبان 1399

آشنایی با گیاهان زینتی و آپارتمانی ضد پشه و حشرات گزنده

گیاهان زینتی و آپارتمانی یکی از بهترین گزینه ها برای دسترسی به طبیعت در فضای بسته خانه های آپارتمانی است. در مطالب پیشین در خصوص مزایای بی نظیر استفاده از گل و گیاه در آپارتمان ها صحبت کردیم اما در این مطلب می خواهیم در خصوص گیاهانی صحبت کنیم که علاوه...

18 آبان 1399

خبرنگاران روزانه 200 کرونایی در آذربایجان شرقی بستری می شوند

تبریز- خبرنگاران- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به سیر صعودی ابتلا به کرونا در آذربایجان شرقی گفت: روزانه 200 مورد به بستری های کرونا در استان اضافه می گردد.

16 آبان 1399

چه مقدار مایعات و از چه نوعی باید بنوشم؟

آب برای برطرف عطش در هر زمان مایعی سالم و ارزان است و کالری و شکر ندارد که به دندان ها لطمه بزند. این راهنما می گوید اگر طعم آب ساده را دوست ندارید قدری گاز یا یک پره لیمو به آن أضافه کنید.

15 آبان 1399

خبرنگاران کاهش شیب تند گرایش به رشته علوم تجربی در اصفهان

اصفهان- خبرنگاران- گرایش دانش آموزان در انتخاب رشته علوم تجربی برای ورود به پایه دهم تحصیلی، برای سال ها به دغدغه ای برای مسئولان دستگاه تعلیم و تربیت تبدیل شده بود که با مطلع سازی در مدارس متوسطه اصفهان تا حدودی کاهش یافته است.

14 آبان 1399

راه اندازی هشت سالن تشریح در شهرستان های کرمانشاه

مدیرکل پزشکی قانون کرمانشاه با اشاره به راه اندازی هشت سالن تشریح در شهرستان های استان گفت : اکنون دیگر نیازی به اعزام جسد برای تشریح از شهرستان ها به مرکز استان نیست.

10 آبان 1399

هشدار؛ به قم نروید!

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم گفت: از مردم و هم وطنان درخواست می کنیم با توجه به شیوع کرونا و شرایط قرمز قم به این شهر سفر نکنند.

10 آبان 1399

اختلال استرس پس از سانحه چیست و چگونه درمان می گردد؟

اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) اختلالی است که فرد در اثر روبرو شدن با یک حادثه جدی، به شکلی که میزان حادثه از سطح تحمل فرد خارج باشد، به آن مبتلا می گردد. هم بچه ها و هم عظیم سالانی که در برابر سوانح شدیدی چون جنگ یا تجاوز و… قرارگرفته باشند و ازنظر روانی...

9 آبان 1399

بهترین موسسه مهاجرتی برای مهاجرت به کانادا

افرادی که قصد مهاجرت دارند و یا مهاجرت نموده اند از اهمیت نقش موسسه مهاجرتی به خوبی با خبر هستند. مطمئناً از افرادی که با موفقیت به کشور مورد نظر خود مهاجرت نموده اند از نقش و نفوذ موسسه مهاجرتی خود خواهند گفت. در مقابل افراد زیادی هستند که از کوشش برای...

4 آبان 1399
تعداد: (246)