خریدهای پرسپولیس خوب بود، ترجیح می دادم با سپاهان بازی نکنیم

به گزارش اخبار ورزشی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمود خوردبین در خصوص ملاقات یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان گفت: عربستانی ها با هزینه های زیاد برای جذب بازیکن، گرفتن میزبانی و حضور تماشاگران، رؤیای حضور در فینال را دارند. پرسپولیس باید این رؤیا را به باد بدهد. پرسپولیس در این چند سال، یک روحیه و شخصیت خاصی پیدا نموده که دیگر از این تیم، هیچ کاری را نشدنی نمی بینیم. من هم منتظرم تا قهرمانی دوباره پرسپولیس در آسیا را ببینم.

خریدهای پرسپولیس خوب بود، ترجیح می دادم با سپاهان بازی نکنیم

پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس که در حاشیه تولد 73 سالگی خود اضافه نمود: این روزها درد کمر، امان من را بریده است. یادگار روزهای سرپرستی و آن جراحی سنگین است و همین درد باعث شده بیشتر در خانه باشم. از معدود دل خوشی های من، همین پرسپولیس است. امیدوارم یک بار دیگر قهرمانی پرسپولیس در آسیا را ببینم. خدا را شکر بازی با استقلال تاجیکستان را بردیم. پیروزی خیلی مهمی بود. حالا باید برای برترین بازی برابر الهلال آماده شویم. به نظر من با همان بازی منطقی که جلوی تاجیکستان داشتند، الهلال را می برند.

وی ادامه داد: الهلال قوی است. نام و رسم دارد. با قهرمانی هایی که داشته یک شخصیت خاص فوتبالی پیدا نموده است. هزینه زیادی برای جذب بازیکن خارجی انجام داد و دستش باز است. میزبانی را در اختیار دارد. تماشاگران خاص خود را دارد. تماشاگر ایرانی چندان شانسی برای حضور پرتعداد در این بازی ندارد. آب و هوا به نفع آنهاست. شرایط زمین به نفع آنهاست. عربستانی ها از همین حالا برای خودشان رؤیا بافته اند که با توجه به این فاکتورها، به فینال آسیا می فرایند و حتی قهرمان می شوند ولی پرسپولیس باید رؤیای آنها را به باد بدهد. باید هر چه بافته اند را رشته کند و هر چه رشته نموده اند را پنبه. درباره یک کار خیلی سخت صحبت می کنیم. گفتنش هم آسان نیست ولی فکر می کنم همه باور داریم این تیم برای انجام کارهای سخت ساخته شده است. پرسپولیس همواره خاص بود ولی در این چند سال، خاص تر از همواره شد. یک روح خاصی در این تیم از بازیکن تا کادر فنی وجود دارد.

محمود خوردبین اظهار داشت: هر آنچه از انرژی و روحیه و حس خوب داریم باید به این تیم بدهیم. بچه ها قرار است یک کار خیلی سختی را انجام بدهند؛ بدون آن که برخی نیازهای بدیهی مثل قرار گرفتن در شرایط مسابقه رسمی را در اختیار داشته باشند. آسیا عادت نموده به وسیله پرسپولیس و طرفدارانش سورپرایز گردد. متأسفانه دست طرفداران مدتی است که از استادیوم کوتاه شده ولی انرژی ها و حمایت های شان از تک تک بازیکنان، مربیان و در کل، باشگاه خودشان اثر خودش را می گذارد. قهرمانی آسیا سخت است ولی برای این تیم غیرممکن نیست.

سرپرست حرفه ای و پیشین سرخپوشان درباره عملکرد بازیکنان نو توضیح داد: پرسپولیس بازیکنان خوبی خریده است. یحیی انتخاب های خوب و آگاهانه ای انجام داده است. به نظرم به خوبی جای قبلی ها را پر می نمایند. فضای پرسپولیس در این چند سال طوری بوده که هر بازیکنی آمد و کوشش کرد خودش را با این فضا هماهنگ کند، رشد کرد. امیدوارم حالا که بچه ها شانسی برای بازی رسمی ندارند، بازی های تدارکاتی بتواند برای هماهنگی بیشتر یاری کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در نهایت گفت: با توجه به حساسیت هایی که وجود دارد، ترجیح می دادم که با سپاهان بازی نکنیم. از این جهت که بچه ها آسیب نبینند، وگرنه سپاهان تیم خوبی است و بهتر از هر تیم دیگری می تواند شرایط مسابقه را ایجاد کند. بازیکنان هر دو تیم باید حواس شان باشد که این فقط یک بازی تدارکاتی است و مراقب ساق های خودشان و بازیکنان تیم مقابل باشند. محکم و جدی بازی نمایند ولی تنش های حین بازی نباید حواس آنها را از این مساله پرت کند. طرفداران هم حواس شان باشد که به این بازی، به چشم یک ملاقات تدارکاتی بنگرند. پرسپولیس برای آماده شدن جهت لیگ قهرمانان باید از این بازی استفاده کند اما برد و باخت هیچ اهمیتی ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1684

به "خریدهای پرسپولیس خوب بود، ترجیح می دادم با سپاهان بازی نکنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خریدهای پرسپولیس خوب بود، ترجیح می دادم با سپاهان بازی نکنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید