سازمان لیگ: حضور سرلک و جعفری در شهر خودرو قانونی است

به گزارش اخبار ورزشی، سازمان لیگ فوتبال با انتشار اطلاعیه ای، حضور میلاد سرلک و حسن جعفری، دو بازیکن پیشین تیم فوتبال نساجی و فعلی شهر خودرو را در تیم مشهدی قانونی دانست.

سازمان لیگ: حضور سرلک و جعفری در شهر خودرو قانونی است

به گزارش خبرنگاران، واحد جابجایی سازمان لیگ فوتبال ایران درخصوص اعتراض باشگاه شاهین شهرداری بوشهر مبنی بر استفاده دو بازیکن غیرمجاز از تیم فوتبال شهر خودرو در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:

بازیکنان نیم فصل اول باشگاه نساجی مازندران به نام های میلاد سرلک، حسن جعفری، رضا علیاری و نوید عاشوری قبل از انجام بازی های معوقه و بعد از آغاز نقل وانتقالات، قراردادشان را با باشگاه نساجی به طور یکطرفه فسخ کردند. با توجه به عدم برگزاری بازی های معوقه، باشگاه نساجی شکایت رسمی کرد و کمیته مشخص شرایط فدراسیون فوتبال به دلیل عدم انجام مسابقات معوقه، آن فسخ قراردادها را تأیید نکرد.

در مرحله دوم، تنها نوید عاشوری از چهار بازیکن نساجی به باشگاه قبلی بازگشت و سه بازیکن دیگر بعد از انجام بازی های معوقه، مجدداً به صورت قانونی، اقدام به انجام فسخ یکطرفه قرارداد کردند. این فسخ یکطرفه مجدد که در 8 دی 1398 انجام گرفته، موضوعی است که شاهین شهرداری بوشهر به دلیل عدم اطلاع، اشاره ای به آن نداشته است. باشگاه نساجی مازندران نیز بعد از انجام فسخ یکطرفه مجدد این بازیکنان، اقدامی درخصوص شکایت کتبی و رسمی انجام نداد.

لازم به شرح است کمیته جابجایی سازمان لیگ طبق تبصره ماده 15 آیین نامه که به صراحت اعلام می دارد جابجایی سازمان لیگ بدون ورود به ماهیت موضوع، فسخ قرارداد را ثبت می کند و مسئولیت آن متوجه شخص متقاضی ثبت است.

عدم ورود به ماهیت موضوع و صرفاً ثبت فسخ های یکطرفه طبق دلیل موجه شرط داشتن بندهای قرارداد اقتصادی، از وظایف کمیته نقل وانتقالات سازمان لیگ است که این بازیکنان با فسخ های یکطرفه قانونی، به باشگاه های شهر خودرو و گل گهر سیرجان پیوستند.

در ضمنً یادآوری می گردد درخصوص فسخ های یکطرفه قرارداد مهدی ترکمان و جهت عقد قرارداد با باشگاه سپاهان، امیرارسلان مطهری جهت عقد قرارداد با باشگاه استقلال تهران و محمدصادق بارانی جهت عقد قرارداد با باشگاه سایپای تهران (قبل از ارائه مدارک توسط این باشگاه ها)، باشگاه های مبدأ از این بازیکنان شکایت رسمی خود را در نقل وانتقالات سازمان لیگ و کمیته مشخص شرایط فدراسیون فوتبال انجام داده اند و پرونده های حقوقی نیز برای آنها تشکیل شده است که در روزهای آینده نیز، از سوی کمیته مشخص شرایط فدراسیون فوتبال درخصوص این بازیکنان، تصمیم گیری خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 643

به "سازمان لیگ: حضور سرلک و جعفری در شهر خودرو قانونی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان لیگ: حضور سرلک و جعفری در شهر خودرو قانونی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید