صدای پرسپولیسی ها درآمد؛ شرایط خاص و عجیب سرخ پوشان

به گزارش اخبار ورزشی، رسپولیس پس از بازگشت از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به دلیل شرایط خاص کشور هند، با دستور وزارت بهداشت در هتل آموزشگاه در قرنطینه به سر می برند.

صدای پرسپولیسی ها درآمد؛ شرایط خاص و عجیب سرخ پوشان

پرسپولیسی ها که حدود سه هفته شرایط ویژه ای را در کشور هند پشت سر گذاشتند تا معین شدن پاسخ دو تست کرونای خود اجازه تمرین ندارند و بنابر اعلام پزشک باشگاه، بازیکنان احتمالا از روز سه شنبه در اختیار کادرفنی خواهند بود. در این شرایط سعید آقایی و چند بازیکن جوان دیگر پرسپولیس نیز که در سفر به هند این تیم را همراهی نکردند، معین نیست به دلیل قرنطینه اعضای تیم چه زمانی می توانند به تمرینات سرخپوشان اضافه شوند.

طبق اعلام سازمان لیگ پرسپولیس باید روز آدینه 17 اردیبهشت ماه در یکی از حساس ترین دیدارهای خود به مصاف سپاهان برود، موضوعی که به شدت مورد اعتراض کادرفنی پرسپولیس قرار گرفته و مدیران این باشگاه معتقدند با توجه به شرایط جدید سرخپوشان، باید برنامه مسابقات این تیم از سوی سازمان لیگ تغییر کند.

اعتراض باشگاه پرسپولیس به برنامه ریزی سازمان لیگ اجرا شده و سرخپوشان منتظر تصمیم جدید سازمان لیگ برای برنامه ریزی مسابقات این تیم هستند.

پزشک پرسپولیس امروز در این باره گفته بود: جواب تست اول ما هنوز اعلام نشده است. تست دوم را هم روز دوشنبه پشت سر می گذاریم و فکر می کنم جواب آن روز سه شنبه حاضر گردد که پس از آن بازیکنان می توانند به تمرینات بازگردند. منتظر جواب تست دوم خواهیم بود و احتمالاً پس از آن بازیکنان می توانند در اختیار کادر فنی باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1499

به "صدای پرسپولیسی ها درآمد؛ شرایط خاص و عجیب سرخ پوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدای پرسپولیسی ها درآمد؛ شرایط خاص و عجیب سرخ پوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید