عکس ، طارمی بعد از غول های انگلیسی مشتری تازه پیدا کرد ، ستاره ایرانی پورتو بین دوراهی لیگ جزیره و لالیگا

به گزارش اخبار ورزشی، یک خبرنگار ترکیه ای از دو مشتری نو ستاره ایرانی پورتو از کشور اسپانیا خبر داد.

عکس ، طارمی بعد از غول های انگلیسی مشتری تازه پیدا کرد ، ستاره ایرانی پورتو بین دوراهی لیگ جزیره و لالیگا

به گزارش خبرنگاران آنلاین، رسانه های انگلیس در یک هفته گذشته از علاقه مندی باشگاه های لندنی مثل چلسی و آرسنال برای جذب مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو خبر دادند.

  • موافقت پورتو با انتقال بزرگ مهدی طارمی | ستاره ایرانی بمب زمستانی لیگ برتر انگلیس

تحرکات غول های فوتبال انگلیس ترس را به جان پورتو انداخته تا برای ممانعت از شکار ستاره ایرانی اش از طریق باشگاه های لیگ برتری اقداماتی انجام دهد.

اکرم کونر خبرنگار ترکیه ای مشهور در زمینه اخبار جابجایی فوتبال خبر داد: باشگاه پورتو در حال حاضر با مهدی طارمی وارد مذاکره شد تا قرارداد این بازیکن را تمدید کند.

البته این تنها خبر نبود بلکه این کارشناس جابجایی فوتبال جهان خبر داد دو باشگاه اسپانیایی نیز برای جذب طارمی علاقه نشان دادند.

مهدی طارمی از سال 2019 برای پورتو بازی می کند و در سومین فصل حضورش در ترکیب اژدها به بهترین بازیکن این تیم بزرگ پرتغالی تبدیل شده است. طارمی در دو ماه اخیر به صورت متوالی بهترین بازیکن ماه اژدها شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 مهر 1401 بروزرسانی: 15 مهر 1401 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 2022

به "عکس ، طارمی بعد از غول های انگلیسی مشتری تازه پیدا کرد ، ستاره ایرانی پورتو بین دوراهی لیگ جزیره و لالیگا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، طارمی بعد از غول های انگلیسی مشتری تازه پیدا کرد ، ستاره ایرانی پورتو بین دوراهی لیگ جزیره و لالیگا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید