فراخوان سفرنامه نویسی و ارسال ویدیوهای گرفته شده به وسیله تلفن همراه

به گزارش اخبار ورزشی، همراهان خبرنگاران از این به بعد می توانید سفرنامه های خود را در قالب متن یا ویدیو در اختیار ما قرار دهید و مطمئن باشید که آنها را با نام خودتان در خبرنگاران خواهید دید. همراه خبرنگاران باشید تا با جزئیات آن بیشتر آشنا شوید.

فراخوان سفرنامه نویسی و ارسال ویدیوهای گرفته شده به وسیله تلفن همراه

سفرنامه نویسی موضوع مجذوب کنندهی است که افراد به وسیله آن می توانند تجربه های شیرین و تلخ سفر هایشان را در اختیار سایرین قرار دهند. استفاده از سفرنامه ها برای سایر کاربران نیز باعث می گردد که در سفر های آینده شان نکات موجود در سفرنامه های مربوطه را در نظر بگیرند. حال ما در وب سایت خبرنگاران که روی مبحث گردشگری متمرکز است بخش تازهی را راه اندازی نموده ایم که سفرنامه نام دارد. شما کاربران عزیز به وسیله بخش سفرنامه می توانید سفرنامه هایتان را بنویسید و در اختیار افراد بسیار زیادی به وسیله وب سایت خبرنگاران قرار دهید.

به وسیله این بخش تازه می توانید سفرنامه هایتان را با کاربران بسیار زیادی که روزانه از سایت خبرنگاران بازدید می نمایند به اشتراک بگذارید و این سفرنامه ها نیز با نام خودتان منتشر خواهند شد. پس اگر اخیرا سفری انجام داده اید، بهتر است دست به کار شوید و یک سفرنامه مجذوب کننده با نام خودتان در خبرنگاران منتشر کنید. هر سوالی هم که در این خصوص داشتید با ما به وسیله بخش دیدگاه ها در میان بگذارید.

منتظر سفرنامه های خوب شما هستیم. البته سفرنامه نویسی نیز خود دارای اصول و قواعدی است که ما در مقاله ای مجزا به تک تک آن ها اشاره کردیم. اما باید بدین نکته نیز توجه داشت که منظور از این اصول، نوشتن یک سفرنامه حرفه ای به وسیله افراد عادی نیست و همه شما کاربران عزیز می توانید سفرنامه هایتان را با متن و تصاویر شیرینی که دارند، برای ما ارسال کنید. پس بهتر است پیش از آغاز کار به سراغ صفحه مربوط به نکات سفرنامه بروید و سپس اقدام به تهیه سفرنامه تان بکنید.

منظورمان از سفرنامه تنها متن و خاطرات مربوط به سفر نیست، بلکه ما منتظر تصاویر و ویدیو های جالب شما نیز هستیم. ویدیوهایی که در مکان های مختلف شامل آتار باستانی- تاریخی، موزه ها، مراکز تفریحی و یا هر جای دیگری که از نظر شما جالب است، تهیه نموده اید. گفتنی است منظور ما از تهیه ویدیو به هیج وجه ویدیوها و تصاویر حرفه ای نیستند. برای این کار تلفن همراه نیز کافی است.

سفرنامه ها و ویدیوهای خود را به آدرس الکترونیکی زیر ارسال کنید:

[email protected]

راهنمای نوشتن سفرنامه

منبع: کجارو
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1818

به "فراخوان سفرنامه نویسی و ارسال ویدیوهای گرفته شده به وسیله تلفن همراه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان سفرنامه نویسی و ارسال ویدیوهای گرفته شده به وسیله تلفن همراه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید