محرومیت یک جلسه ای تعلیقی برای فرهاد مجیدی و یک بازیکن استقلال

به گزارش اخبار ورزشی، به گزارش خبرنگاران، بر اساس اعلام کمیته انضباطی در بازی دو تیم استقلال و گل گهر سیرجان از سری مسابقات هفته بیست و یکم برتر فوتبال کشور که پانزدهم اسفند 1400 برگزار گردید، فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال به علت رفتار غیر ورزشی به پرداخت پانصد میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یک سال از مسابقات لیگ برتر محکوم شد. ضمن اینکه فرزاد مجیدی مربی و رضا آذری بازیکن این تیم نیز به علت رفتار غیر ورزشی به پرداخت سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

محرومیت یک جلسه ای تعلیقی برای فرهاد مجیدی و یک بازیکن استقلال

علیرضا رضایی دیگر بازیکن استقلال به علت رفتار تهاجمی نسبت به نیمکت تیم حریف به پرداخت سیصد میلیون ریال و یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یک سال از مسابقات لیگ برتر محکوم شد.

بعلاوه باشگاه استقلال به علت مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا و همینطور سو رفتار تیمی ناشی از 7 اخطار به ترتیب مطابق با ماده 50 و 58 مقررات انضباطی به پرداخت دویست میلیون ریال و دویست و هشتاد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در ادامه آرای مربوط به این ملاقات، امین قاسمی نژاد بازیکن تیم گل گهر به علت بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه (داور) ضمن پرداخت سیصد میلیون ریال به یک جلسه محرومیت از بازی های لیگ محکوم شد.

حیدر افسری سرپرست تیم گل گهر به خاطر رفتار غیر ورزشی به پرداخت سیصد میلیون ریال محکوم شد و باشگاه گل گهر سیرجان به علت مسئولیت تضامنی در قبال رفتار اعضا و همینطور سو رفتار تیمی ناشی از 7 اخطار به ترتیب مطابق با ماده 50 و 58 مقررات انضباطی به پرداخت دویست میلیون ریال و دویست و هشتاد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 تیر 1401 بروزرسانی: 7 تیر 1401 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1951

به "محرومیت یک جلسه ای تعلیقی برای فرهاد مجیدی و یک بازیکن استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت یک جلسه ای تعلیقی برای فرهاد مجیدی و یک بازیکن استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید