خاتمه دردناک خواستگاری زیرآبی ، مرگ در اعماق تانزانیا

به گزارش اخبار ورزشی، یک جوان آمریکایی که برای خواستگاری کردن از نامزد خود در تانزانیا زیر آب رفته بود، هرگز از آب بیرون نیامد و غرق شد.

خاتمه دردناک خواستگاری زیرآبی ، مرگ در اعماق تانزانیا

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، ماجرای خواستگاری زیرآبی استیون وبر پایانی تلخ و دردناک داشت و کنشا آنتوان در صفحه شخصی خود در فیس بوک از این ماجرا پرده برداشت. استیون و کنشا در اقامتگاهی در جزیره پمبا در تانزانیا بودند که مرد آمریکایی تصمیم گرفت برای دادن پیشنهاد ازدواج به نامزدش از یک روش غیرمعمول استفاده کند.

او پیشنهاد رسمی خود را روی کاغذ نوشت و آن را زیر آب برد تا از پنجره اتاق زیرآبی شان به کنشا نشان بدهد. روی کاغذ این جمله ها نوشته شده بود: نمی توانم آنقدر نفسم را نگه دارم تا تمام چیزهایی را که در تو دوست دارم به زبان بیاورم اما دوست داشتنم نسبت به تو هر روز بیشتر و بیشتر می شود. در این لحظه جوان اهل لوییزیانا کاغذ را برمی گرداند تا جمله با من ازدواج می کنی؟ دیده شود و بعد جعبه حلقه را بیرون می آورد.

بر اساس آنچه در فیس بوک کنشا آمده، استیون هرگز از اعماق بیرون نیامد. او نوشت: تو هرگز صدای من را نمی شنوی؛ بله، بله، میلیون ها بار بله. ما هرگز نمی توانیم آغاز بازمانده زندگی مان را جشن بگیریم. چه که بهترین روز زندگی ما شد بدترین روز، آن هم با بی رحمانه ترین تغییر در سرنوشت... نمی دانم روح استیون الان کجای گیتی آرام گرفته اما شاید دارد یک نفر را با تعریف کردن داستان پایان زندگی اش سرگرم می کند.

مسئولان اقامتگاه مانتا در تانزانیا با صادر کردن یک اطلاعیه مرگ یکی از گردشگران را تایید و با خانواده و بازماندگان او ابراز همدردی کردند. مقام های رسمی پلیس محلی زنگبار پرونده مرگ استیون وبر را گشوده اند و وزارت امور خارجه ایالات متحده هم با تایید خبر مرگ یک شهروند آمریکایی در تانزانیا، از دادن جزئیات بیشتر خودداری کرده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 314

به "خاتمه دردناک خواستگاری زیرآبی ، مرگ در اعماق تانزانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه دردناک خواستگاری زیرآبی ، مرگ در اعماق تانزانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید