چالش های بازاریابی با سامانه توزینو کاهش می یابد

به گزارش اخبار ورزشی، شرکتی داخلی توزینو توانست با فراوری یک اپلیکیشن تغییراتی اساسی را در حوزه بازاریابی ایجاد و چالش های آن را کاهش دهد.

چالش های بازاریابی با سامانه توزینو کاهش می یابد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محمد صابر رستگاری طلب مدیرعامل شرکت خلاق سامانه توزیع هوشمند نو، گفت: این شرکت کوشش نموده است تا با فراوری نرم افزار ها و سامانه های برخط در حوزه مدیریت منابع انسانی و تبلیغات فعالیت کند. یکی از محصولات شرکت نیز سامانه توزینو است. این اپلیکیشن در حوزه های مختلفی مانند تامین نیروی انسانی برای خدمات بازاریابی یا ارائه خدمات مرتبط با نظرسنجی و مطالعات بازار، کاربرد دارد.

مدیرعامل شرکت خلاق سامانه توزیع هوشمند نو، اضافه کرد: برای بسیاری از مشتری ها استخدام پاره وقت تعداد قابل توجهی از کارمندان برای خدمات بازاریابی یا تست محصول در سطح شهر، کار چندان آسانی نیست و چالش های مخصوص خود را دارد. در حالی که شرکت ها و سازمان های مختلف می توانند به راحتی با استفاده از این اپلیکیشن، خدمات باکیفیت مد نظر خود را دریافت نمایند.

این فعال صنایع نرم و خلاق با توجه به دامنه فعالیت های فناورانه، شرکت، گفت: به وسیله این سامانه همچنین مدیرفروش و بازاریابی شرکت ها، می توانند با نیرو های بازاریاب تبادل نظر نمایند و هماهنگی های لازم را انجا دهند. علاوه بر این با استفاده از GPS اپلیکیشن از موقعیت مکانی نیرو ها در سح شهر نیز آگاه شوند.

رستگاری طلب، ضمن شرح دیگر خدمات این محصول خلاق گفت: خدمات دیگر این سامانه، نظرسنجی و مطالعات بازار است. بر اساس آن دیگر نیازی به چاپ کاغذی فرم نظرسنجی نیست و فرم پاسخ داده شده به وسیله کاربر نیازی به پیاده سازی در نرم افزار های مورد استفاده شرکت ندارد و با یک کلیک می توان اطلاعات درون آن را وارد نرم افزار های مانند اکسل، کرد.

وی همچنین بیان نمود: به وسیله این سامانه همچنین خدمات مختلف دیگری مانند خدمات هوشمند پخش تراکت نیز ارائه می گردد. موسسات و کسب و کار های مختلف می توانند تراکت های تبلیغاتی خود را با استفاده از منابع انسانی در اختیار این سامانه پخش نمایند. این سبد خدماتی باعث شده است تا شرکت ها و سازمان ها صرفه جویی قابل توجهی در زمان و منابع انسانی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت خلاق سامانه توزیع هوشمند نو ضمن تشریح برنامه های آینده شرکت، گفت: در کوشش هستیم تا ضمن توسعه خدمات و ساختار های فنی محصولات موجود، دامنه این محصولات را در آینده توسعه بخشیم و فعالیت های خود را در حوزه های مانند تبلبغات گسترده تر سازیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1539

به "چالش های بازاریابی با سامانه توزینو کاهش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش های بازاریابی با سامانه توزینو کاهش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید