5 کشته و زخمی در تصادف بزرگراه هاشمی رفسنجانی

به گزارش اخبار ورزشی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، از وقوع یک حادثه رانندگی در بزرگراه نیایش اطلاع داد که دو کشته و سه مصدوم داشت.

5 کشته و زخمی در تصادف بزرگراه هاشمی رفسنجانی

به گزارش اخبار ورزشی، جلال ملکی گفت: ساعت 8 دقیقه بامداد آدینه یک مورد حادثه تصادف در راستا غرب به شرق بزرگراه نیایش حد فاصل بزرگراه یادگار امام و محله فرحزاد به سامانه 125 آتش نشانی اعلام شد که بلافاصله دو ایستگاه به محل اعزام شدند

وی اضافه نمود: آتش نشانان با حضور در محل حادثه مشاهده کردند یک دستگاه خودرو 206 با 5 نفر سرنشین که سه نفر مرد جوان و دو خانم حدوداً 20 تا 30 ساله در آن بودند به دلیل نامشخصی از راستا حرکت خارج شده و با گاردریل های میانی و پایه یک ستون داخل بلوار به شدت برخورد کرد خودرو واژگون و کاملاً متلاشی شده بود.

ملکی ادامه داد: طی این حادثه در شرایطی که ایربگ ها عمل نموده بود، یک خانم جوان به بیرون پرت شده بود و زنده بود و مشکل خاصی هم نداشت و یک آقای جوان هم دقایقی قبل از رسیدن نیروها از خودرو خارج شده بود که از ناحیه پای چپ قسمت مچ پا آسیب شدید دیده بود اما سه نفر دو آقا و یک خانم داخل خودرو محبوس بودند.

وی افرود: خانم قسمت عقب به نحوی محبوس شده بود که نیمی از بدنش در صندوق عقب و سر و گردنش در زیر جایگاه عقب در شرایط بسیار خطرناکی محبوس شده و دو آقا هم که در قسمت جلوی خودرو بودند در اتاق ویران شده خودرو گرفتار بودند که آتش نشانان عملیات خود را شروع کردند.

ملکی گفت: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی و استفاده از سه دستگاه جرثقیل دستی تیفور عملیات رهاسازی را شروع کردند و بعد از دقایقی هر سه نفر را خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند.

به گفته وی، خانمی که از داخل خودرو خارج شد زنده بود اما آسیب های وارده شدید بود و دو نفر مرد جوان که در قسمت جلوی خودرو بودند بر اثر شدت جراحات وارده به تأیید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بودند.

ملکی گفت: در نهایت در این حادثه دو مرد جوان فوت شده و سه نفر دچار مصدومیت شدند. خودرو به محل امن منتقل شد و محل ایمن سازی و تحویل عوامل راهور شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، یادآور شد: مسئله ای که در این حادثه نیز رخ داد ازدحام جمعیت حتی در ساعات میانی شب بود خودروهای بسیاری تجمع کردند و بسیاری از شهفرایندان با ثبت تصاویر با گوشی های خود زحمت می کشیدند که فکر می کردند زحمتشان می تواند مؤثر باشد در حالی که واقعاً این طور نبوده و شاید حتی از نظر حقوقی هم قابل پیگرد باشد. جدای از فرایند حقوقی خواهش می کنیم برای اینکه عملیات امدادرسانی مختل نشود و تأخیر در کار آتش نشانان ایجاد نشود راستا حرکت خودروها و محل حادثه را خالی و خلوت نگه دارند تا نیروها بتوانند امدادرسانی نمایند. این حادثه در ساعت 18 دقیقه بامداد آدینه به خاتمه رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 660

به "5 کشته و زخمی در تصادف بزرگراه هاشمی رفسنجانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 کشته و زخمی در تصادف بزرگراه هاشمی رفسنجانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید