آخرین مهلت ارسال طرح به جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف

به گزارش اخبار ورزشی، آخرین مهلت ارسال طرح به دوازدهمین دوره جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف اعلام شد.

آخرین مهلت ارسال طرح به جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف

به گزارش خبرنگاران، جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف، رویدادی است که به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف توانسته است طی 11 دوره نقشی مهم در معرفی کسب و کارهای نوپا به سرمایه گذاران ایفا کند.

جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف در راستای ایجاد عرصه ای مناسب برای معرفی و ارائه دستاوردهای علمی، فنی و پژوهشی دانشجویان، دانش آموختگان، استادان دانشگاه ها، کارآفرینان و صاحبان ایده به منظور تجاری سازی ایده های برتر در حوزه های مختلف برگزار می گردد.

این جشنواره با همکاری دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور به عنوان معدنی سرشار و غنی از نیروی انسانی به شمار می آید و موجبات فراوری ارزش و ثروت ملی را فراهم می نماید.

بعلاوه با فراهم کردن ابزارها و شرایط مناسب جهت بهره گیری از دانش و تخصص متخصصان در راه اندازی و توسعه کسب وکار، فرصتی ایجاد نموده است تا صاحبان طرح ها، صنایع و سرمایه گذاران با ریسک های کمتری در راستا رشد روبرو شوند.

جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار علاوه بر ایجاد فرصتی مغتنم برای معرفی و مانور کارآفرینان در حوزه های مختلف، امکان برقراری ارتباط هدفمند را میان صاحبان طرح ها و استارتاپ ها با سرمایه گذاران و صنعت گران فراهم می نماید.

در طی مراحل این جشنواره، شرکت نمایندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب وکار و تمرین عملی آن ها بر مبنای ایده محوری و فناورانه خود، در یک محیط رقابتی نسبت به آماده سازی طرح خود جهت ارائه به نهادها و اشخاص سرمایه گذار اقدام می نمایند.

علاقه مندان می توانند تا تاریخ اول بهمن 1400 طرح های پیشنهادی خود را ارسال نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس vccup.sharif.ir مراجعه نمایند.

به نقل از دانشگاه شریف، اختتامیه این جشنواره پس از برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی- منتورینگ و انجام مراحل داوری در بهار 1401 برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 خرداد 1401 بروزرسانی: 3 خرداد 1401 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 1916

به "آخرین مهلت ارسال طرح به جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ارسال طرح به جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید