اندونزی کشور مسلمان پر از پیچیدگی فرهنگی

به گزارش اخبار ورزشی، اندونزی با مکان های شگفت انگیز، با بیش از 17000 جزیره گسترش یافته است، هرگز از فرصت های ماجراجویی و تعامل فرهنگی آن غافل نشوید.

اندونزی کشور مسلمان پر از پیچیدگی فرهنگی

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران بنابراعلام توریاب، اندونزی چهارمین کشور پرجمعیت دنیا است. تنوع جغرافیایی شدید به معنی سواحل فراوان، جنگلها و آتشفشانها در انتظار لذت بردن است. هر منطقه بینظیر است و چیزی برای ارائه مسافران بیپروا دارد. در حالی که تعداد زیادی از بازدید نمایندگان فقط بالی، یکی از مقصدهای برتر آسیا را مشاهده می نمایند، اندونزی تعداد مکان های بیشتری برای ارائه دارد. حرکت در میان مجمع الجزایر اندونزی زمان می برد. شما بهتر است به جای عجله کردن در یک یا دو منطقه، به اکتشاف بپردازید.

بالی یکی از پربازدیدترین جزایر جنوب شرقی آسیا و مقصد برتر ماه عسل در آسیا است. این جزیره، تصویری کلیشه ای از بهشت است، که از برکت سواحل وسیع، آب آبی و مناظر آتشفشانی سبز در فضای داخلی برخوردار است. دلیلی وجود دارد که بالی ادعا می نماید که سهم اصلی در دنیاگردی بین المللی اندونزی است. برخلاف بقیه اندونزی که در درجه اول اسلامی است، بالی عمدتا هندو است و به این جزیره وجهی کاملاً متفاوت وام میدهد. تعداد زیادی از هنرمندان، نویسندگان و افراد علاقهمند به شفابخشی کامل به دلیل داشتن فضای بینظیر و سلامتی، در بالی مستقر شده اند. تصور نکنید که بالی همه زندگی در ساحل و سواحل است. منطقه کینتمانی در فضای داخلی سرسبز و زرق و برق دار است، در حالی که اوبود به عنوان مرکز فرهنگی مشهور است.

بالی در جنوب شرقی آسیا است، اما گاهی اوقات این جزیره اندونزی مانند دنیای دیگری احساس می گردد. شما میتوانید با یک اتوبوس مستقیم از فرودگاه به تفرجگاه فوق مدرن خود در کوتا بروید و سپس وسایل گستردهای از مزارع برنج را برای بازدید از گالری های هنری Ubud یا ارتفاعات صعب العبور گیج نماینده پورا Luhur Uluwatu عبور دهید.

در یک کشور با اکثریت مسلمان، بالی از نظر فرهنگی هندو است و سنتها و جشنهایی که در هیچ جای دیگر منطقه برگزار نمیگردد. این فرهنگ به بهترین وجه به وسیله هنرها و غذاهایی مورد استقبال قرار میگیرد که افراد محلی با محبت با بازدیدنمایندگان تور بالی خود به اشتراک میگذارند، اما این فرهنگ با تجاوز به مدرنیته در قالب استراحتگاهها، زمینهای گلف و مراکز تجسمی در همه جا در یک آتش بس نا آرام قرار میگیرد. بالی مخالف شرح است، تضادهای آن برای جلب توجه بازدید نماینده با یکدیگر رقابت میکند. بالی تنها قطعه زنده مانده از یک امپراتوری هندوستان است که قدرتمند است، اما تجارت توریستی تهدید میکند که همان فرهنگ غنی را که جشن میگیرد، جذب میکند. سواحل بالی و سایر شگفتی های طبیعی با توسعه مداوم در سراسر جزیره در رقابت شدید هستند.

چه کارهای را با خانواده در بالی انجام دهیم؟

بالی از دیرباز به دلیل سواحل و فرهنگ خود شناخته شده بود، اما زیرساختهای رو به رشد گردشگری بدان معنی است که فرصتهای جدیدی برای تفریح و سرگرمی در حال گسترش است. سواحل بالی هنوز قرعه کشی اصلی آن است. با وجود وسعت گسترده ساحل نرم و شنی، بهترین ساحل در Nusa Dua است. شرایط مختلف گشت و گذار در بالی باعث جذب گشت و گذار از سراسر دنیا میگردد. موسیقی و جشن بالیایی نقش برجسته ای را در جامعه محلی بازی می نماید (نمایش Kecak و پورا لوور اولوواتو نمونه خوبی است) و گردشگران را تشویق مینمایند که آئین بالی را در جاهای زیادی پراکنده در جزیره مشاهده نمایند. اما این فقط سطح را خراشیده و چیزهای بیشتری برای دیدن و انجام دادن دارد.

مناطق بالی

کشف جاذبههای بالی میتواند برای اولین بازدید نماینده برای اولین بار یک تجربه بینظیر باشد در یک دقیقه میتوانید در میان شام کوتا و دنپاسار قرار بگیرید، سپس در مرحله بعدی میتوانید دلفین ها را در ساحل لووینا ملاقات کنید. گالری های هنری در اوبود میتوانند جای خود را به موسیقی در سمیناک در تور لحظه آخری بالی دهند.

بالی جنوبی

بالی جنوبی جایی است که بیشتر اقدامات این جزیره در آنجا انجام میگردد، جایی که زیرساخت های توریستی توسعه یافته ترین آنهاست. در میان سواحل ماسهای سفید کوتا و زندگی شبانه طاقت فرسا، جاذبه های شهری دنپاسار و آرامش مرتب شده نوسا دوا می توانید از جمله این مناطق را پیدا کنید.

بالی مرکزی

این منطقه به دلیل مهد هنر بالینی مشهور است. صنعتگران این جزیره که عمدتا در شهر اوبود مستقر هستند، هر دو آثار هنری سنتی و مدرن را برای یک بازار بین المللی در حال رشد فراوری می نمایند.

شرق بالی

شرق بالی تحت سلطه Gunung Agung (کوه مقدس) است که مرکزیت اصلی دین و فرهنگ بالی است. معبد پورا بصاکیه در کوهپایه های آن واقع شده است. در امتداد دریا، ماسه های آتشفشانی تاریک فرصت های غواصی، آفتاب دریافت و غواصی بسیار خوبی را ارائه می دهند. در شمال این منطقه، روستاهای کینتمانی کوه کوه باتور و دریاچه کالدرا را احاطه نموده اند. در اینجا می خواهید از غذای تازه، پیاده روی و منظره چشمگیر نمونه بگیرید.

شمال بالی

شمال در حوالی پایتخت قدیمی هلند سینگارا واقع شده است. شمال بالی نگاه خوبی به تاریخچه زیبای بالی ارائه می دهد. این منطقه بسیار شلوغ تر از انتهای جنوب بالی است و انحراف های دلربا از خود را فراهم می نماید. برای دیدار با دلفین ها در ساحل لووینا از معماری استعماری در سینگارا لذت ببرید.

غرب بالی

غربی ترین قسمت بالی اولین قسمت از این جزیره است که مسافران تور ارزان بالی با کشتی در آن در گیلیمانلوک پیاده می شوند. جدا از آن، چیزی برای دیدن توریست در اینجا وجود ندارد. مقبره عاشق عذاب شده Jayaprana را می توان در اینجا و همچنین حیوانات وحشی پارک ملی بالی بارات یافت.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: pmbaxsports.ir شناسه مطلب: 452

به "اندونزی کشور مسلمان پر از پیچیدگی فرهنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اندونزی کشور مسلمان پر از پیچیدگی فرهنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید